Оренда сцени, яку пропонує компанія «Музика плюс», допоможе швидко вирішити проблему організації місця проведення вашого урочистого заходу. Компанія надає підмостки різноманітних розмірів і конфігурацій. Ви отримаєте повний комплект для збирання сцени, повноцінні послуги з її монтажу, підготовки до роботи та обслуговування конструкції або подіуму.

У сценічні конструкції входить сама площина будь-якого підмостку, який призначений для розміщення всього звукового обладнання, і місце для виступу музикантів і танцювальних груп, всілякі вежі, стійки та інсталяції для установки світла, екранів і декорацій. Також конструкція захистить дорогу музичну апаратуру від негоди - дощів і т.і. Необхідність прокату сценічного обладнання часто виникає при організації різних заходів, таких як день міста, відкриття свого магазину або офісу, концертів, мітингів, різних виступів та вистав.

Перевагами пропонованих конструкцій є їх якість, мобільність, швидкість монтажу і демонтажу. Замовивши сценічне обладнання в компанії «Музика плюс», ви зможете в найкоротші терміни організувати захід будь-якого, навіть найбільшого, масштабу. Технічна підтримка, що надається фахівцями і менеджерами компанії, допоможе оперативно вирішити будь-які питання на всіх стадіях експлуатації сцен.

Комплекти обладнання відрізняються своєю універсальністю використання. Монтаж можливий не тільки на міських площах, але й на відкритому грунті, при невеликому ухилі (наприклад, на невеликому схилі пагорба). Компанія «Музика плюс» використовує лише високоякісне сценічне обладнання. За рахунок цього будь-які конструкції швидко проходять необхідні узгодження у відповідних контролюючих органах. При оренді сцен ви повністю врятовані від необхідності контакту з технічною частиною справи і можете повністю присвятити себе організаційній стороні свого заходу.

Фахівці «Музика плюс» враховують не тільки технічну, але також і дизайнерську сторону процесу. Надана сцена буде виконана за наявним дизайн-проектом і забезпечена необхідним світловим, звуковим та іншим обладнанням на ваш смак. Тут ви зможете замовити весь комплекс послуг з підготовки заходу.

Оренда сцени дає можливість у найкоротші терміни організувати концерт або шоу-програму, що, останнім часом, користується найбільшою популярністю. Ні для кого не секрет, що кожний сценічний майданчик дуже міцний для можливості кріплення на неї великих банерних полотен, важкого звукового та світлового обладнання. Завдяки універсальності пересувній конструкції, її можна встановлювати практично в будь-якому доступному місці. Сцени, які надає компанія «Музика плюс» - це зручність без обмежень в розмірах.

Компанія надасть сценічне обладнання як в довгострокову, так і короткострокову оренду за розумну плату. Вартість буде залежати від місця, де буде проводитися ваш захід, від його тривалості і комплекту в цілому. Звернувшись в компанію «Музика плюс», ви здобудете належного й відповідального партнера!