Полімерно-піщана черепиця — один із найпопулярніших покрівельних матеріалів. Але, незважаючи на те, що вона з великим успіхом використовується вже більше двадцяти років, встигла обзавестися міфами, які в цій статті ми спростуємо.

Міф 1. Полімер-піщана черепиця вигоряє.

Виробник  ФОП Рябов А. П. cтверджує: ні, не вигоряє! При виробництві черепиці додається спеціальний ультрафіолетовий стабілізатор, який забезпечує стійкість кольору черепиці. У верхньому шарі виробу відбуваються деякі зміни  окислюється полімер, внаслідок чого поверхня черепиці стає трохи матовою.

Для очей ці процеси виглядають так: ви накриваєте покрівлю глянцевою черепицею з досить сильним відблиском, а через рік  два покрівля під дією процесів природної ерозії стає більш матовою, і вже протягом десятиліть не змінює свій колір, і тут вже вступає в силу якість і довговічність самої фарби. Варто відзначити, що чим світліший колір покрівлі, тим менш помітні якісь процеси.

Міф 2. Полімерно-піщана черепиця розшаровується.

У добросовісних відповідальних виробників полімер-піщана черепиця не розшаровується!

Для кращого розуміння того, чому виник цей міф, необхідно заглибитися в фізичні процеси при виробництві черепиці. Черепицю виготовляють з пластичної сировинної маси, в яку додають пісок, полімер, барвник, стабілізатори.

Черепиця буде розшаровуватися, якщо виробник з метою збільшення рентабельності виробництва і отримання більшого прибутку буде використовувати неякісну сировину: додавати полімер дуже низької якості, який характеризується іншими фізичними властивостями і температурою плавлення, або економити на хорошому полімері, додаючи його менше норми. У цьому випадку полімеру просто не вистачить, щоб повноцінно і рівномірно «обволікти» пісок, як передбачено технологією, сировинна маса для виготовлення черепиці не вийде однорідною, пластичною й потрібної консистенції. У підсумку така полімерно-піщана черепиця вже через кілька років почне розшаровуватися і лущитися.

Щоб черепиця довго служила, а при цьому не втрачала своїх якостей і зовнішнього вигляду, купуйте покрівельний матеріал тільки високої якості. Таку черепицю, з дотриманням усіх умов виробництва, виготовляє ФОП Рябов А. П. На сайті виробника представлений широкий асортимент покрівельного матеріалу  вибирайте якісну полімерпіщану черепицю! Тільки тоді ваша покрівля прослужить не один десяток років, не разшаровуючись і не втрачаючи свого кольору! А ви з упевненістю зможете сказати: те, що черепиця втрачає свій колір і розшаровується  це тільки міфи!

Купуйте якісну полімер-піщану черепицю на сайті кращого виробника!