Покрівля з черепиці — це найважливіший елемент будь-якої будівлі. Від якісного покрівельного матеріалу залежить довговічність і збереження цілої споруди. Тому вибір черепиці — один із найбільш відповідальних. У цій статті ми розглянемо кілька аспектів вибору якісної полімерпіщаної черепиці.

Отже, на що звернути увагу при виборі якісної полімерпіщаної черепиці від неякісної?

1. Дивимося на фотографії виробу.

Цей варіант в більшості (більше 80%) випадків дозволяє безпомилково визначити якісні вироби. Відповідальні виробники не крадуть чужі фото, а з гордістю показують власну продукцію.

На сайті виробника полімерно-піщаної черепиці — ФОП Рябова А. П. представлені всі зразки черепиці власного виробництва. За фотографіями можна визначити, що черепиця високої якості, з глянцевою поверхнею.

2. Звертаємо увагу на вагу виробу.

На сайті ФОП Рябова А. П. є таблиця, де вказані дані про вагу, розмір черепиці, кількість виробів в 1 м². При товщині черепиці у 8 мм, вага повинна становити не більше 22 кг в м². Більша вага свідчить про більшу кількість піску у виробі та економію на полімері, що призводить до втрати міцності, крихкості, а також відсутності відблиску у черепиці та, відповідно, до меншого терміну служби.

3. Розглядаємо колір.

Навіть за фотографіями можна визначити, рівний колір має виріб, чи має невеликі мінливості. Якщо колір однаково насичений, значить, виробник використав якісний барвник. ФОП Рябов А. П. використовує барвник торгової марки «BAYFEPPOX» (Німеччина). Завдяки цій речовині черепиця має насичений колір, який не змінюється з часом.

Так ви можете дистанційно визначити, що основні характеристики в нормі, і замовити черепицю на сайті виробника. Тепер, коли ви отримали своє замовлення і тримайте вироби в руках, зверніть увагу ще на деякі моменти.

1. Зовнішній вигляд.

Щоб покрівля з черепиці мала ідеальну поверхню, черепиця повинна мати рівну, гладеньку глянцеву поверхню, не повинна бути шорсткою. Придивіться до кутів  вони повинні бути рівні.

2. Геометрична форма.

Для запобігання протікання покрівлі черепиця повинна мати рівну, правильну геометричну форму. Щоб це перевірити, необхідно поставити черепицю на ребро і перевірити прямолінійність оком уздовж. Також необхідно перевірити, щоб всі вироби були однакової довжини і ширини (в цьому легко переконатися, поклавши один зразок на інший). Якщо довжина і ширина черепиці будуть різними, то буде досить складно укласти її на покрівлю через не відпровідність замків черепиці.

Від того, як ви поставитеся до вибору будівельного матеріалу, залежатиме, наскільки красивою і якісною буде покрівля з черепиці на вашому домі. Скористайтеся нашими порадами щодо вибору полімерпіщаної черепиці — від цього залежить затишок у вашому домі!