Випробування асинхронних електродвигунів можна поділити на дві робочі фази: передремонтне випробування асинхронних електродвигунів та післяремонтне випробування асинхронних електродвигунів.

Передремонтні випробування асинхронних електродвигунів

У період передремонтного випробування асинхронних електродвигунів виявляються дефектні вузли і частини машини, визначається характер і обсяг ремонту. Деякі машини можуть бути відремонтовані без повної заміни обмоток, в такому випадку можна обмежитися ліквідацією дрібних дефектів ізоляції або вивідних кінців. Іноді в ремонт помилково надходять справні машини. Виявлення таких машин - одне із завдань передремонтного випробування електродвигунів.

Опір ізоляції обмоток відносно корпуса та між обмотками машини з номінальною напругою до 500 В вимірюють виключно мегаомметром на 500 В. Машини з номінальною напругою понад 500 В - мегаомметром на 1000 В.

Опір вимірюють по черзі для кожного електрично незалежного ланцюга при поєднанні всіх інших ланок з корпусом машини. Після закінчення вимірювань ланцюг розряджають на заземлений корпус машини. Тривалість розрядки обмоток на номінальну напругу 3000 В і вище така: обмотки машини потужністю до 1000 кВт (кВ-А) - не менше 15 с; обмотки машин більшої потужності - не менш 1 хв.

Сполучені фази багатофазних обмоток вважаються одним ланцюгом, якщо початок і кінець кожної фази не мають окремими виводів. Якщо ж виводи все ж існують на початку і кінці кожної фази, випробування проводять по черзі для кожної фази при з'єднанні інших фаз з корпусом машини. Результати випробування ізоляції обмотки відносно корпусу та між обмотками вважаються задовільними, якщо під час випробування не відбувається пробою ізоляції або перекриття її ковзаючими розрядами.

Післяремонтні випробування асинхронних електродвигунів

У програму контрольних випробувань асинхронних двигунів входять такі основні моменти:
 
 - зовнішній огляд електродвигуна та заміри повітряних зазорів між сердечниками;
 - вимірювання опору ізоляції обмоток відносно корпусу та між фазами обмоток;
 - вимірювання омічного опору обмотки в холодному стані;
 - визначення коефіцієнту трансформації (в машинах з фазним ротором);
 - випробування машини на холостому ходу;
 - вимірювання струмів холостого ходу по фазах;
 - вимірювання пускових струмів в короткозамкнених двигунах і визначення кратності пускового струму;
 - випробування електричної міцності виткової ізоляції;
 - випробування електричної міцності ізоляції відносно корпусу та між фазами;
 - проведення випробування короткого замикання;
 - випробування на нагрівання при роботі двигуна під навантаженням.
 
Після ремонту електродвигуна перевіряють нагрів підшипників і відсутність в них сторонніх шумів. У машин потужністю вище 50 кВт при частоті обертання понад 1000 об/хв і у всіх машин, що мають частоту обертання понад 2000 об/хв, вимірюють величину вібрації.

Кваліфікований персонал компанії ТЕС надає послуги у сфері випробування асинхронних електродвигунів. Виробнича база оснащена всім необхідним технологічним обладнанням для виконання капітального ремонту електродвигунів.

Крім того, працівники ТЕС виконують ремонт асинхронних електродвигунів, синхронних електродвигунів, ремонт кранових електродвигунів, ремонт електродвигунів постійного струму, ремонт та виготовлення колекторів, ремонт та виготовлення котушок і полюсів, ремонт високовольтних електродвигунів, тощо.

Джерело: http://energo.ucoz.uaВипробування асинхронних електродвигунів


Передремонтні випробування асинхронних електродвигунів:

Під час передремонтні випробування асинхронних електродвигунів виявляються дефектні вузли і частини машини і визначається характер і обсяг ремонту. Деякі машини можуть бути відремонтовані без повної заміни обмоток; в цьому випадку обмежуються ліквідацією дрібних дефектів ізоляції або вивідних кінців. Іноді в ремонт помилково надходять справні машини. Виявлення таких машин - одне із завдань передремонтні випробування електродвигунів.

Опір ізоляції обмоток відносно корпуса та між обмотками машини з номінальною напругою до 500 В нключітельно вимірюють мегаомметром на 500 В; машини з номінальною напругою понад 500 В - мегаомметром на 1000 В. (опір вимірюють по черзі для кожної електрично незавісімойвісімой ланцюга при поєднанні всіх інших кіл з корпусом машини. Після закінчення вимірювань ланцюга розряджають на заземлений корпус машини. Тривалість розрядки обмоток на номінальну напругу 3000 В і вище така: обмотки машини потужністю до 1000 кВт (кВ-А) - не менше 15 с; обмотки машин більшої потужності - не менш 1 хв.
Випробування ізоляції відносно корпусу проводять по черзі для кожної електрично незалежної ланцюга. Один висновок джерела випробувальної напруги з'єднують з висновком випробовуваної обмотки, другий надійно заземлюють і підключають до заземлювального корпусу машини, з яким на час випробування даної обмотки електрично з'єднують всі інші обмотки, які не беруть участь у випробуванні.

Сполучені фази багатофазних обмоток вважають за один ланцюг, якщо початок і кінець кожної фази не забезпечені окремими висновками, і всю багатофазних обмотку відчувають щодо корпусу машини цілком. Якщо є висновки від початку і кінця кожної фази, випробування проводять по черзі для кожної фази при з'єднанні інших фаз з корпусом машини. Результати випробування ізоляції обмотки відносно корпусу та між обмотками вважаються задовільними, якщо під час випробування не відбувається пробою ізоляції або перекриття її ковзаючими розрядами.

Післяремонтного випробування асинхронних електродвигунів:

У програму контрольних випробувань асинхронних двигунів входять:
 
 - Зовнішній огляд електродвигуна та заміри повітряних зазорів між сердечниками;
 - Вимірювання опору ізоляції обмоток відносно корпуса та між фазами обмоток;
 - Вимірювання омічного опору обмотки в холодному стані;
 - Визначення коефіцієнта трансформації (в машинах з фазним ротором);
 - Випробування машини на холостому ходу;
 - Вимірювання струмів холостого ходу по фазах;
 - Вимірювання пускових струмів в короткозамкнених двигунах і визначення кратності пускового струму;
 - Випробування електричної міцності виткової ізоляції;
 - Випробування електричної міцності ізоляції відносно корпусу та між фазами;
 - Проведення випробування короткого замикання;
 - Випробування на нагрівання при роботі двигуна під навантаженням.
 
Після ремонту електродвигуна перевіряють нагрів підшипників і відсутність в них сторонніх шумів. У машин потужністю вище 50 кВт при частоті обертання понад 1000 об / хв і у всіх машин, що мають частоту обертання понад 2000 об / хв, вимірюють величину вібрації.

Джерело: http://energo.ucoz.ua