Вам потрібні етикетки зі штрих-кодом, адаптаційні стікери з інформацією про продукт? Тоді краще замовте етикетки наклейки, виготовлені за допомогою термотрансферного друку. Головні переваги даного виду друку - оперативність і можливість виготовлення етикеток дуже малими тиражами (від 10 штук). А ще, це порівняно дешевий і тому, напевно, найбільш широко використовуваний тип друку етикеток.
Термотрансферні етикетки - це липкі етикетки в рулонах, які виробляються з самоклеючого паперу і не бояться високих або низьких температур. Термотрансферні етикетки можуть бути створені з різних матеріалів. Для їх друку підходять: картон матовий і лакований, матовий і глянсовий папір, синтетичні матеріали, включаючи PP, PE, PET і нейлон. У підсумку, їх можна поділити на кілька видів, наприклад:
- термотрансферні етикетки на базі паперу: матові, напівглянсові і глянсові;
- термотрансферні етикетки на базі синтетичних матеріалів.

Даний вид етикеток отримав свою назву від методу друку, за допомогою якої він виробляється - термотрансферного. Для цього типу друку необхідний додатковий витратний матеріал - кольорова стрічка (ріббон). Фарба переходить зі стрічки на поверхню друкованої етикетки під впливом високих температур.
Напівглянсові термотрансферні етикетки-наклейки - це етикетки з паперу з напівглянсовою лицьовою поверхнею. Вони забезпечують найбільш якісне відображення інформації та мало піддаються  дії навколишнього середовища. Такі етикетки практично не вицвітають на сонці і витримують широкий діапазон температур. В основному, такі етикетки використовують для маркування продукції з великим терміном реалізації.

Компанія "Колін-Л" виготовляє термотрансферні етикетки-наклейки будь-яких розмірів і форм. Термотрансферні етикетки (напівглянець) від "Колін-Л" успішно застосовуються для маркування різних видів продукції. Ці етикетки дуже затребувані в роздрібній торгівлі, їх застосовують для організації складського обліку. Крім того, термотрансферні етикетки (напівглянець) привабливі в естетичному плані, а ще вони дозволяють мінімізувати трудовитрати при фасуванні різноманітних товарів, насамперед, продуктів харчування.
Друк термотрансферних етикеток на підприємстві "Колін-Л" здійснюється із застосуванням різних сучасних технологій на новітньому обладнанні. У виробництві застосовуються витратні матеріали та фарби провідних світових виробників, таких як Jack, Fasson, Intercoat, Janecke + Scheemann Druckfarben (Німеччина), Sericol (Великобританія). Є можливість нанесення термотрансферного друку, що імітує тиснення золотом і сріблом, нанесення наскрізної і хаотичною нумерації, вибору кольору стікерів (чорний, червоний, зелений, синій, золотий, срібний).
Якщо вам потрібна більш детальна інформація про самоклеючі етикетки, термотрансферний друк - звертайтеся до фахівців компанії "Колін-Л". Тут ви отримаєте кваліфіковану консультацію та зможете замовити термотрансферні етикетки за доступною ціною.