При будівництві будь-якого будинку працівники матимуть справу з небезпекою. Завжди знайдуться дроти чи кабелі, при роботі з якими потрібно бути дуже обережними, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю. На щастя існує група виробів, створених, власне, з думкою про забезпечення повноцінної і безпечної праці. Одним з таких витворів є ізоленти. Ізоляційні стрічки щоразу стають більш популярним матеріалом в будівництві. Завдячують вони своїй простоті, легкості у використанні і дієвості.

Ізоленту високої якості можна знайти в інтернет-магазині компанії “Торговий дім РТД”. Це один з основних інструментів, завдяки якому можна швидко і безпечно зробити ремонт знищених кабелів і дротів. Ізоляційні стрічки нашої компанії застосовуються і фахівцями електротехнічної галузі, і аматорами — домашніми майстрами. У нашому каталозі ви зможете знайти як основну електроізоляційну стрічку для домашніх робіт, так і стрічки, призначені для розвинених спеціалізованих ремонтних робіт, а також ті, які використовуються в технологічних процесах. Характерною особливістю наших ізоляційних стрічок є добра липкість та еластичність, а також їх хороша ізоляційність.

Серед різних типів професійних продуктів компанії “Торговий дім РТД” належне місце посідають також діелектичні килимки, які використовуються в якості захисного матеріалу в закритих електроустановках.


Ізоляційні стрічки — це продукти, які найчастіше використовуються в енергетиці та електротехніці. Крім того, до їхнього призначення належать:

- електрична ізоляція;
- загортання і зв'язування дротів та кабелів;
- розмітка дротів кольорами (так зване маркування);
- зміцнення дротів та їх сполучень;
- маскування та забезпечення безпеки дротових сполучень;
- склеювання, сполучення, ремонт та зв'язування дротів;
- водостійке ущільнення сполучень дротів;
- застосовуються у теплоенергетиці, вентиляції та кондиціонуванні.

Ізоленти від компанії “Торговий дім РТД” можуть бути двох типів: односторонні та двосторонні. В залежності від їх типу вони можуть витримувати від -30°С до+30°С (ізолента прогумована бавовняна) та від -50°С до +70°С (ізолента ПВХ). Полівінілхлоридна стрічка надає стійке і надійне поєднання. Вона забезпечує герметичність, захист до дії вологи, солей слабких розчинників. Ще однією з її переваг є стійкість до загорання завдяки певним добавкам, які вона містить.

Запрошуємо Вас до нашого інтернет-магазину “Торговий дім РТД”. Тут ви зможете купити продукти, які забезпечать Вам надійність та безпеку під час роботи з електричними дротами та кабелями. Зробіть своє життя безпечнішим разом з нашими продуктами.