Нова технологія напилення пінополіуретаном — це справжня знахідка для нашої держави! Як показує досвід, сьогодні з пінополіуретаном не може позмагатися жоден інший матеріал, саме тому в індустріально розвинених країнах його вже десятки років активно використовують у будівництві. Пінополіуретан служить відмінним термо-, гідро-, шумо- та віброізоляційним матеріалом.

У нашій країні новою технологією напилення пінополіуретаном володіє компанія із досвідом роботи ПП ВКФ «Едванс». Слід наголосити, що жорсткий пінополіуретан — це синтетичний полімерний матеріал з унікальними можливостями, який отримують завдяки хімічній реакції шляхом дозованого змішування двох компонентів і напилення одержуваної піни на ізольовану поверхню безпосередньо за місцем застосування.

Нова технологія напилення пінополіуретаном має чимало причин такої шаленої популярності. Ось деякі із них:

- низька теплопровідність;

- прекрасна адгезія з абсолютною більшістю матеріалів;

- низьке водопоглинання та паропроникність;

- можливість пошарового напилення, яка дозволяє отримувати цілісний ізоляційний килим без стиків і швів;

- хімічна стійкість до агресивного середовища, цвілі, гниття;

- не вимагає ретельної підготовки поверхні перед нанесенням;

- не вимагає елементів кріплення та додаткових конструкцій;

- термін служби — не менше 30 років;

- служить хорошим антикорозійним захистом для металоконструкцій;

- не токсичний та екологічно безпечний;

- може контактувати з харчовими продуктами;

- не схильний до загоряння;

- можна експлуатувати в діапазоні температур від -60 до +140 градусів за Цельсієм.

У наш час теплоізоляцію пінополіуретаном різноманітних споруд та конструкцій здійснюють декількома методами — шляхом напилення пінополіуретаном на стіни та перекриття зовні, шляхом нанесення його між стінами і шляхом утеплення стін зсередини.

Зовнішня теплоізоляція вважається найпоширенішим типом утеплення, адже саме вона захищає стіни від проникнення холоду та появи конденсату, забезпечує стійкість до атмосферних впливів і перепадів температури, а також відмінно звукоізолює. Зовнішнє напилення пінополіуретаном не вимагає дозвільних документів та розробки складних і дороговартісних проектів. Крім того, пінополіуретан не чинить додаткового навантаження на перекриття, адже його вага значно нижча, ніж, приміром, у мінеральної вати чи пінопласту.

Технологія напилення пінополіуретаном полягає в тому, що рідкий утеплювальний матеріал наноситься на ізольовану поверхню за допомогою спеціального пульверизатора. Таким чином, вдається домогтися високої якості, рівномірного шару і стійкості теплоізолятора до пошкоджень та інших деформацій.

Завітайте в інтернет-магазин компанії ПП ВКФ «Едванс», щоб замовити професійні послуги напилення пінополіуретаном і переконатися, що майбутнє саме за цим методом!