Багато представниць прекрасної статі вважають, що лише натуральна косметика здатна принести користь і успішно боротися з віковими змінами шкіри.

Ще в давні часи така визнана красуня як Клеопатра використовувала виключно натуральні засоби. Втім, вибору тоді особливо й не було. Це зараз на прилавках магазинів можна знайти безліч хімії, яка обіцяє вічну молодість. Але тим не менш саме натуральна косметика ручної роботи є фаворитом у дам будь-якого віку. У цій статті ми не збираємося вихваляти користь натуральних засобів по догляду за шкірою і тілом. Ми хочемо тверезо оцінити всі переваги і недоліки натуральних косметичних засобів і винести остаточний вердикт.

Натуральна косметика ручної роботи: в чому користь?

В таких засобах використовується природна сировина, в якій міститься величезна кількість амінокислот, корисних речовин, масел і вітамінів. Прочитавши склад такого косметичного засобу, ви не знайдете страшних назв на зразок сульфату натрію або пропіленгліколю. На їх місце прийшли більш приємні для  сприйняття масло виноградних кісточок, екстракт журавлини, вітамін Е. Завдяки застосуванню такого подарунка природи шкіра в буквальному сенсі оживає.

Використання натуральної косметики ручної роботи ефірних масел забезпечує чудовий ефект аромотерапії. В натуральних засобах міститься мінімальна кількість барвників. Якщо консерванти і присутні, то тільки натуральні.

А чи є недоліки?

Ми могли б довго оспівувати позитивні сторони косметики з натуральних інгредієнтів. Але тоді ця стаття втратить свою об'єктивність. Безумовно, у всього є переваги і недоліки. Натуральна косметика - не виняток.

Перший недолік - це, звичайно ж, термін зберігання. Він менший, ніж у "хімії". Також використовуючи натуральні засоби, ви не застраховані від алергічних реакцій на деякі компоненти косметики.

Аромат - замість солодкого аромату духів ви відчуєте дуже ніжні нотки аромату ефірного масла. А в деяких випадках натуральна косметика взагалі не пахне. Хоча це можна віднести як до недоліків, так і до переваг. Тут вже все індивідуально.

Виходячи з вищевикладеного, вихід напрошується наступний. Натуральна косметика ручної роботи однозначно варта уваги. Правда, як і будь-яку продукцію, вибирати її потрібно з обережністю. Виключно якісну косметику виробляє українська компанія Swan. Це креми для обличчя і тіла, тоніки, бальзами, мило ручної роботи та багато всього іншого. Продукція завжди свіжа, більшість товарів виготовляються в день замовлення. Ознайомитися з товарами компанії можна за посиланням.