Хочете побудувати басейн в мінімально короткі терміни? Тоді ваш кращий варіант - поліпропіленовий басейн. За останні десять років басейни саме такого типу набули широкого поширення: приблизно 85% басейнів у Європі – з поліпропілену.

Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати якісний басейн вже протягом 3 тижнів (у той же час, як на спорудження залізобетонного басейну не менше 3 місяців).

Поліпропілен поєднує в собі гідроізоляцію, облицювання керамічною плиткою, стійкість до сезонних перепадів температур, а відповідно – довговічний в експлуатації. Таким чином, він є універсальним матеріалом «3 в 1», що дозволяє здешевити виготовлення басейну в 2-3 рази. Різноманітність форм і розмірів поліпропіленових басейнів дозволяє здійснити найсміливіші дизайнерські ідеї. 

Виготовлення поліпропіленового басейну

Зварену з листів поліпропілену герметичну чашу встановлюють на бетонний майданчик і заливають по периметру бетоном без використання опалубки. Розміри і форма чаші можуть бути змінені, а її паяння здійснюватися на місці. Готова чаша не вимагає додаткового облицювання, не вступає ні в одну хімічну реакцію, легко миється, не піддається впливу ультрафіолету, що гарантує яскравість кольору понад 20 років.

Завдяки наведеним якостям область застосування поліпропілену є дуже широкою:

  • приватні басейни у котеджах;
  • басейни, розташовані на відкритому повітрі;
  • громадські басейни;
  • виготовлення різних ємностей і баків.

Поліпропіленові басейни набагато дешевші за монолітні стаціонарні і скловолоконні басейни, з роками зберігають естетичний вигляд та низьку теплопровідність, внаслідок чого довго утримують тепло. 

За співвідношенням ціна-якість поліпропіленові басейни є оптимальними, а їх якість і функціональність приємно дивують найвимогливіших користувачів. 

Наші фахівці, ґрунтуючись на новітніх технологіях, виготовляють басейни будь-якої форми і розмірів з установкою підводного освітлення, гейзерів, водоспадів, гідро - і повітряного масажу, протитоку (штучної течії) і т. д. Завдяки нашим технологіям ми не прив'язані до одного з наборів стандартних форм. Форма басейну може бути будь-якою за бажанням замовника, в тому числі і з "римськими" сходами - сходами, що спускаються у воду від стінки басейну. Форма, розміри, підводне освітлення, водні атракціони обговорюються з замовником на етапі проектування і розробки дизайну.