Найбільша в світі симфонія води

Ми з повним правом стверджуємо: "Ніщо не розслабляє краще спа "HotSpring".

Чому? Відповідь проста: "Ні один спа у світі не має такого розмаїття унікальних форсунок, що працюють в досконалій гармонії". Дія і стан кожної форсунки продумані і реалізовані так, щоб забезпечити максимальний ефект і задоволення.

Усі наші форсунки можна налаштувати на створення потрібного Вам впливу - від глибокого стимулюючого масажу до м'якого і ніжного дотику. Мало того, робота форсунок контролюється легко доступними перемикачами. Ви самі вибираєте потужність струменя і співвідношення води і повітря в потоці. Система управління форсунками "СмартДжет" дозволить зібрати воду в різні комбінації форсунок і досягти повної гармонії струменя і Ваших відчуттів шляхом простого повороту ручки. За рахунок створення власної конструкції форсунок і оптимізації системи підведення води втрати потужності водного потоку зведені до мінімуму

Усі системи спа "HotSpring", немов тонко налаштовані музичні інструменти, виконують для Вас велику і неповторну симфонію умиротворення, спокою, єднання з природою.

Запатентована масажна подушка "ДримДжет"

Забезпечує Вам прекрасний масаж шиї, причому без шуму і розпліскування води. Вібрація обертових форсунок, розташованих під подушкою, знімає напругу м'язів шиї. Представлена тільки в моделі "Ландмарк", подушка "ДримДжет" може регулюватися по Вашому зросту для зручності користування.

Система форсунок "Квартет"

Система форсунок точного дії "Квартет", розташована над кожною форсункою "МотоМассаж", працює немов додаткова пара рук, розминаючих шию і плечі.

Форсунки "М'яка Сімка"

Форсунки "М'яка Сімка" є однією з відмінних особливостей "HotSpring".

Великий потік води через форсунки "М'яка Сімка" створює тонізуючий ефект. Розташовані поруч, "М'які Сімки" представляють собою 14 центрів ніжного дотику, що впливають на Ваші плечі і верхню частину спини, допомагаючи розслабитися і краще відчути своє тіло.

Форсунка "МотоМассаж"

Уявіть собі потік води, що ковзає вгору і вниз уздовж спини, який подібно накочує хвилі лагідно розгладжує стомлені м'язи і розслабляє дрібні вузлики напруги, немов швидка річка, протягом якої відносить геть втому і стрес. Тільки в спа "HotSpring"!

Гідромасажні форсунки

Гідромасажні форсунки - потужні, що забезпечують спрямований потік води з допомогою змінних насадок. Прямоструйная збільшує потужність струменя, за рахунок чого посилюється ефект гідротерапії. Вихрова з V-подібним потоком створює пульсуючий масаж.

Система форсунок "ДжетКластер"

Унікальна система форсунок "ДжетКластер" призначена для повного масажу спини і розташована за основним меридіанних точкам. Їх м'яка, але проникаюча стимуляція допомагає випробувати глибоке розслаблення, отримати заряд енергії, зняти втому та перевтому.

Форсунка "ФутСтрим"

Ниючі м'язи стоп і нижньої частини спини потребують особливої силі форсунки "ФутСтрим". Енергія водного потоку в два рази сильніше будь-гідромасажні форсунки.

Система форсунок "ФутВелл"

Після тривалого дня, проведеного на ногах, немає нічого краще відновлювального масажу нашої системи "ФутВелл". Вона надасть максимально полегшуючу дію на втомлені, перевтомлені ступні ніг. На стопі розташована велика кількість точок рефлексотерапії, пов'язаних зі всіма частинами тіла. Масаж цих точок має безсумнівну цілющим ефектом.

Система налаштування "КомфортКонтроль"

Система "КомфортКонтроль" дозволяє Вам налаштувати роботу спа під себе для максимального комфорту і задоволення. Ви легко можете керувати силою гідромасажною струменя, додаючи повітря для інтенсивного масажу або зменшуючи його для більш м'якого гідромасажу.

Інженерні рішення Саме те, що не видно оку, робить спа "HotSpring" таким надійним Безвідмовний нагрівач
"НоуФол-1500" - ніяких турбот!

Нагрівач - це, як правило, самий уразливий елемент спа. Справа в тому, що контакт термоелемента з водою викликає корозію, що істотно знижує термін служби більшості нагрівачів. Тому майже всі виробники відмовляються від гарантійного обслуговування нагрівачів, якщо їх поломка пов'язана з корозією нагрівальних елементів під впливом хімічних речовин, що містяться у воді.

Наш запатентований нагрівач "НоуФол-1500" є щасливим винятком із цього правила. Використання спеціальних трубок з нержавіючої сталі, по яких подається вода, виключає контакт термоелемента з водою. Таким чином, хімічна корозія виключена. Тому ми даємо дворічну гарантію на нагрівач незалежно від впливу речовин, що містяться у воді.

Насоси - витонченість інженерних рішень

У більшості інших спа насоси подвійного режиму використовуються вимушено: один режим - для гідромасажу, інший - для фільтрації. Робота в двох режимах різко знижує ресурс насоса.

У спа "HotSpring" ця проблема вирішена раз і назавжди. Окремий циркуляційний насос "СайлентФло 5000" забезпечує постійну фільтрацію, гарантуючи чисту і гарячу воду 24 години на добу. В насосі "СайлентФло 5000" передбачена функція автоматичного щоденного відключення на 8 годин при використанні спа у спеку або у невентильованих приміщеннях з метою запобігання збою показань температури води.

Матеріали неперевершеної якості

Що таке краса? Зовнішні обриси, радують око? Вигляд, відповідний Вашому розумінню краси і сучасного світовідчуття? Приємність від дотику форм і дотику? Внутрішній зміст, поєднує простоту і багатство? Як в красі співвідноситься тимчасове і постійне?

Краса, йде в майбутнє

Спа "HotSpring" відрізняє не тільки досконалий гідромасаж, але і цікаві рішення, покладені в основу конструкції і дизайну. Эндюроловый корпус створений для максимальної релаксації і довготривалого використання. Витончені і плавні лінії спа "HotSpring" втілюють європейський стиль і сучасний дизайн.

Корпус, що витримує будь-екстрім

Эндюрол - запатентований композит, що формується під дією високих температур і тисків. Ця технологія повністю виключає розшарування корпусу спа. Эндюрол не схильний до впливу хімічних речовин, жирів, бактерій, спеки та холоду. Будучи стійким до ультрафіолетових променів, корпус не вицвітає і не жовтіє. Злегка шорстка фактура поверхні приємна на дотик і виключає ковзання. Наплив краю корпусу, що виступає над зовнішнім обрамленням спа, захищає його від води.

Глибина кольору, гра світла

Чудове підводне освітлення не тільки створює додатковий мальовничий ефект. Це ще один виразний штрих в атмосфері повного спокою і розслаблення - атмосфері спа. Колір підсвітки можна змінювати від червоно-помаранчевих до розслаблюючих блакитних і зелених відтінків. Щоб змінити колір, досить замінити лампу підсвічування у відсіку обладнання. Інтенсивність освітлення легко міняється одним дотиком.

Обрамлення кожного спа "HotSpring" - це краса, гідна споглядання, створена на довгі роки. Революційний матеріал "Эвервуд", з якого виготовлено обрамлення, з'єднує теплоту і красу натурального дерева з довговічністю твердих полімерів і простим відходом.

Система замкнутої фільтрації спа HotSpring Кришталево чиста вода в природі

Вода в спа "HotSpring" завжди прозора і чиста. Система замкнутої фільтрації спа "HotSpring", відрізняється трьома особливостями: безперервністю, повної фільтрацією, збалансованістю.

Безперервна фільтрація

Вся вода, залита в спа "HotSpring", обов'язково фільтрується в безперервному режимі. Весь об'єм води, що проходить через фільтри не менше 10-15 разів на добу. Це досягається з допомогою маленького циркуляційного насоса "СайлентФло 5000". Ефективний, економічний і безшумний, він забирає воду, проганяє через фільтр і нагрівач (причому нагрівач працює тільки коли це необхідно) і повертає її назад в спа. При цьому витрата енергії менше, ніж від лампочки в 75 Вт!

Працюючи безшумно і ефективно, спа "HotSpring" завжди гарячий, чистий і готовий до роботи.

Повна фільтрація

Це означає, що в будь-якому режимі гідромасажу всі 100% води у Вашому спа обов'язково проходять через фільтри перш, ніж знову потрапити в спа.

В інших спа вода пускається в обхід фільтра, коли працюють форсунки і саме тоді, коли Ви знаходитесь в спа і найбільше потребуєте в чистій воді. Тільки спа "HotSpring" фільтрують всю воду весь час.

Збалансована фільтрація

Площа фільтрів приведена у відповідність з потоком води, що проходить через насоси. Легка доступність змінних картриджів забезпечується їх установкою зверху. Просто відкрийте кришку відсіку фільтрів і підніміть картриджі для промивання або заміни. Змінюючи картриджі місцями, Ви продовжите термін служби фільтрів. Завдяки наявності декількох картриджів у відсіку фільтрів, зникає необхідність у застосуванні відкритої всмоктуючої арматури, що є додатковим фактором безпеки.

Система управління IQ2020 - складні технології і проста експлуатація

Погляньте на панель управління. Її незвичайність кидається в очі. Дійсно, це диво ергономіки дозволяє не тільки легко керувати всією системою спа, але і просто насолоджуватися вишуканістю дизайну. Панель підсвічена прихованим джерелом світла і розташована похило на вертикальній стінці спа для зручного доступу. Кожен режим може бути запущений одним натисненням кнопки.

Рахунки за електрику не повинні затьмарювати Вашу радість

Спа "HotSpring" сконструйовані для повної релаксації і для Вашого задоволення - чи Ви при цьому в самому спа чи отримуєте рахунок за електрику. І ось чому. У спа "HotSpring" передбачена повна теплоізоляція корпусу з пінополіуретану. Пінополіуретан напилюється пошарово, із збільшенням щільності в особливо важливих зонах. На відміну від більш дешевих видів піни, що застосовуються в інших спа, наш пінополіуретан відповідає вимогам, що пред'являються до теплоізоляції промислових холодильних установок.