Надумали купити хомути? Не заощаджуйте на якісній деталі, адже тоді вам не доведеться витрачати в рази більше коштів на наступні ремонти труб.

Слід зауважити, що хомути належать до тих кріпильних виробів, які призначаються для герметизації і надійного скріплення відрізів труб і шлангів. Стандартно вони складаються зі сталевої оцинкованої стрічки, замка і болта, який фіксує цей замок. Для того, аби забезпечити повну герметизацію місць стиків, на металеві хомути кріпляють спеціальний гумовий ущільнювач, який стягується разом зі стрічкою точно по діаметру труби або шланга. Такий гумовий ущільнювач також допомагає нейтралізувати вібрації, які можуть призводити до розхитування місць стиків.

Для чого використовуються хомути?

Перед тим, як купити хомути, вам потрібно знати, що вони використовуються для кріплення та з'єднання еластичних труб і шлангів усіх видів. Велике значення має якість матеріалу, його міцність та довговічність хомутів. Саме тому вам не варто довіряти продукції випадкових продавців. Надійніше купити хомути у перевіреної компанії, яка може гарантувати вам якість своєї продукції та має у цій сфері багаторічний досвід.

Які є види хомутів?

1. Силові хомути - використовуються для механізмів, що функціонують під високим тиском, зокрема для дренажних насосів і товстостінних шлангів.

2. Спіральні хомути - призначені для шлангів, що мають зовнішню спіраль, яка буде щільно прилягати до всіх частин конструкції і до спіралі самого хомута.

3. Дротяні хомути - необхідні для з'єднань товстостінних шлангів, які працюють в умовах підвищеної вібрації.

4. Оцинковані хомути - характеризуються оцинкованим покриттям, яке захищає від зносу, впливу агресивного середовища.

5. Нержавіючі хомути - виготовляються з нержавіючої міцної сталі, що необхідно для конструкцій, розрахованих на тривалий термін експлуатації.

Сьогодні купити хомути високої якості та надійності вам пропонує компанія «Прогрес-М». Саме у нашому інтернет-магазині ви у будь-який зручний для вас час можете придбати різні види хомутів, які відрізняються за матеріалом виготовлення, конструкцією, типом поверхні чи замка, терміном служби. Лише у нас ви знайдете широкий спектр товарів від лідерів галузі. Поспішайте залишати свої замовлення на нашому сайті, адже для всіх покупців у нас діє накопичувальна знижка! Ми працюємо з клієнтами зі всієї території України.