Засоби індивідуального захисту оптом затребувані в найрізноманітніших областях виробничої діяльності, серед яких будівництво, виготовлення лікарських препаратів, хімічне виробництво різних речовин, металургія та інші сфери. Причому, крім основної функції - забезпечення безпеки праці людини - спецодяг вирішує також ряд додаткових завдань.

Не останнє місце в цьому списку займає загальний психологічний настрій колективу і продуктивність його праці. Тому засоби індивідуального захисту та спецодяг необхідно підбирати не тільки з точки зору однієї практичності. Не менш значущими критеріями вибору є її сучасний дизайн і зручність.

Практичний, зручний, якісний, сучасний і безпечний спецодяг - основа асортименту компанії ТОВ Волинь-Текстиль-Контакт, яка пропонує широкий вибір засобів індивідуального захисту та спецодягу для різних професій. У каталозі ви зможете знайти спецодяг для представників найрізноманітніших професій - від хіміків до пожежників. Рукавички, беруші, взуття, респіратори - це далеко не повний перелік всієї продукції, реалізованої компанією. Весь спецодяг та ЗІЗ відповідає галузевим нормам, виготовляється він з високоякісних матеріалів і є запорукою безпеки праці працівників.

У першу чергу, спецодяг та засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) виробляються для безпеки працівників, але ж це далеко не всі призначення подібних товарів. Крім основної функції, пов'язаної з благополуччям і здоров'ям фахівця, не варто забувати про інші, не менш важливі властивості одягу. Ці спеціальні засоби захисту повинні бути завжди зручні. Дискомфорт, викликаний цими необхідними і важливими речами не тільки заважає зосередитися, а й підриває мотивацію працівника, не кажучи вже про його самопочуття і взагалі настрій. Звичайно ж, неякісні дешеві предмети захисту, зроблені недобросовісним виробником, надзвичайно небезпечні для здоров'я! Крім зручності і якості засобів індивідуального захисту, важливим є також їх зовнішній вигляд. Акуратність і грунтовність ЗІЗ ще раз підкреслює серйозний підхід до їх виробництва.

Види ЗІЗ

Рукавички. Захищають від впливу небезпечних хімічних речовин і термостійкі, антивібраційні, одноразові, з різноманітних матеріалів допоможуть рукам не тільки залишатися в цілості, але й не втрачати свій привабливий зовнішній вигляд.
Засоби для захисту органів дихання. Маски, напівмаски, респіратори і передфільтри надійно захистять слизову оболонку і перешкодять попаданню в організм різних шкідливих речовин.
ЗІЗ для захисту органів зору. Всілякі окуляри захистять ваші очі і від ультрафіолету, і від будь-якої травматичної загрози, зберігши зір.
Засоби для захисту голови. Це різні каски, бейсболки, щитки, шапки, які володіють стійкістю як до фізичних, так і до хімічних впливів.
Навушники чудово допомагають зберегти слух від виробничого шуму. Вони надзвичайно комфортні і ефективні у використанні.
Засоби захисту при виконанні зварювальних робіт. Щитки і маски просто необхідні при проведенні будь-яких зварювальних робіт.

Якість засобів захисту - основна перевага

Спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) мають найбільш високу якість в поєднанні з прийнятними цінами. Це відмінний варіант як для великих фірм, так і для особистого використання окремо взятих фахівців, які відповідально і ретельно підходять як до своєї роботи, так і до свого здоров'я.

Значні складські запаси спецодягу та засобів захисту дозволяють нам задовольнити максимальний попит на продукцію даного типу і гарантувати високу оперативність поставок товару. Купуючи спецодяг в компанії ТОВ Волинь-Текстиль-Контакт, ви завжди можете розраховувати на пунктуальність, конкурентні ціни, якість товару і високий рівень сервісу. Потрібен спецодяг або ЗІЗ - телефонуйте нам!