Важко уявити сьогодні виробничу сферу без труб, які застосовуються для надійного та зручного прокладання різних комунікацій. Це стосується електрики, водопостачання, різних комунікаційних систем і багато чого іншого без чого не буде працювати жодне підприємство. До останнього часу для цих цілей використовувалися металеві труби. Основним завданням яких було захищати дроти від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Проте, металеві труби "підмочили свою репутацію" своєю дороговизною, вони не стійкі до корозійних процесів, а при ремонті теж створюють чимало проблем. У результаті від них відмовилися, замінивши пластиковими трубами.

Пластикові труби мали стійкий характер до агресивного впливу навколишнього середовища, проте, без недоліків не обійшлося і на цей раз. Нащастя технології - процес динамічний.

Сьогодні на зміну двом попереднім видам труб прийшли двостінні гофровані труби.

Гофровані двостінні труби: переваги та особливості

Легкість в монтажі та експлуатації - гофровані труби можна встановлювати навіть у самих важкодоступних місцях без особливих проблем. Так само легко заміняються зношені труби новими.

Економічність - вартість гофрованих двостінних труб набагато нижча, в порівняні з гладкими полімерними трубами. 

Основа - основ!

З чого ж складається двостінна гофрована труба? В основі даної труби лежить поліетилен низького тиску (з нього виготовлена зовнішня частина гофри), внутрішня ж (гладка) виготовлена з поліетилену високого тиску. Всі компоненти, що використовуються у виробництві, екологічно чисті.

Основні функції зовнішньої частини - захищати трубу від фізичного, хімічного та інших шкідливих впливів. Внутрішня частина істотно зменшує тертя з кабелями прокладеними всередині неї.

Виробництво гофрованих двостінних труб! 

Сьогодні на ринку представлені різні лінії для виробництва гофрованих двостінних труб, кожна з них має свої технологічні особливості. Існують різні лінії виробництва для труб діаметром від 12 мм. до 4000 мм. Так само різняться вони і по класах кільцевої жорсткості (усереднені значення 4 або 8 кН/кв.м.). Сама технологія виробництва гофрованих двостінних труб є видавлюванням поліетилену (чи іншого полімеру) через отвір певного діаметра, після чого заготівля охолоджується в вакуумних калібраторах, набуваючи остаточної форми.

Бровари - Пластмас - знай наших!

Компанія Бровари - Пластмас - один із лідерів-виробників гофрованих труб. На сьогоднішній день на підприємстві запущено тритехнологічні екструзійні лінії, сумарною річною потужністю 6 тис. тон:

- дві лінії з виробництва труб поліетиленових ПЕ-100 іПЕ-80, діаметром від 20 до 500 мм, згідно ДСТУ БВ.2.7-151: 2008;

- одна лінія з виробництва поліпропіленових двошарових гофрованих труб з розтрубом, для зовнішніх каналізаційних мереж діаметром від 200 до 800 мм, згідно ДСТУ Б В.2.5-32: 2007.

Купити гофровані двостінні труби!