Смородина - культура, попит на яку в Україні є завжди. Її успішне вирощування можливе в більшості регіонів нашої країни. Правда, важливо правильно поставитися до вибору сорту. Адже саме від нього залежить, чи зможе культура пристосуватися до умов вирощування. Кращий результат ви отримаєте, якщо віддасте перевагу сортам вітчизняної селекції. Тим більше, що саме наші селекціонери - світові лідери у створенні нових сортів прекрасної смородини. У цій статті ми поговоримо про саджанці чорної смородини Оріана. Ми поговоримо про те, які особливості має цей сорт і як з його допомогою отримати хороший урожай.

Чому варто купити саджанці чорної смородини Оріана?

Цей сорт отриманий завдяки гібридизації сортів Санюта і Загадка. Він характеризується скороплідністю і здатний стабільно приносити високий урожай. Термін дозрівання - ранньо-середній. Кущі досить високі, густота - середня. Неможливо не відзначити великі однорозмірні ягоди масою від 2 до 3,5 грам. Багато хто любить цей сорт за дуже ніжний, кисло-солодкий смак ягід. Ягоди смородини Оріана вживаються як у свіжому вигляді, так і в переробленому, замороженому.

Вирощувати таку смородину - одне задоволення, адже дозріває урожай одночасно. Якщо не зібрати дозрілі ягоди відразу, вони не обсипаються, а досить довго залишаються на кущах. Сорт характеризується високою стійкістю до найпоширеніших шкідників і хвороб смородини.

Де купити саджанці чорної смородини Оріана?

Ви не розчаруєтеся, звернувшись в компанію "Ромен фрут". Ми є надійним постачальником саджанців різних плодово-ягідних культур вже багато років. За роки діяльності ми заслужили довіру безлічі клієнтів. Зробивши у нас замовлення один раз, вони неодмінно приходять знову. Чому? Все просто! Всі наші саджанці приживаються і приносять чудовий урожай.

Саджанці від "Ромен фрут" можуть витримати найсуворіші умови. Якість посадкового матеріалу нехай не викликає у вас сумнівів. Ми маємо паспорт, який надає право на виробництво і реалізацію садівничого матеріалу плодових і ягідних культур.

Щоб купити саджанці чорної смородини Оріана вже зараз, заходьте в каталог і робіть замовлення. Ми дуже оперативно з вами зв'яжемося і уточнимо деталі доставки.