Вибираючи саджанці малини, слід враховувати безліч особливостей. Це і час дозрівання, і колір ягід, і врожайність. Не менш важливі такі якості, як стійкість до шкідників і зимостійкість. Якщо ви зможете знайти хорошого постачальника і будете слідувати всім правилам агротехніки, великий урожай вам буде гарантований. Існує багато сортів малини річного плодоношення. У цій статті ми поговоримо про один з них. Це малина Соколіца (Sokolica). Вона дозріває з кінця червня, як і Лашка. Цей сорт займає особливе місце в світовому виробництві малини. Безліч фермерів відзначили її чудові якості.

Сорт малини Соколіца був виведений в польському інституті в Бжезні докторами Яном Данек і Агнешкой Орзел. Саме в цьому інституті був виведений інший знаменитий сорт - малина Полка. "Батьками" малини Соколіца прийнято вважати такі сорти, як Маллінг Седлінг, Маллінг Проміс і Полана. Сорт характеризується раннім дозріванням, як і Лячка.

Варто відзначити такі характерні особливості, як великі яскраво-червоні ягоди з тупою верхівкою і невеликим блиском. Вони тверді і дуже смачні, мають чудовий зовнішній вигляд. Товарність сорту становить 98%! Ягоди можуть бути використані як для десертного напряму, так і для заморозки.

Безумовно, для того, щоб отримати високий врожай, необхідно купити саджанці високої якості. Саме такі пропонуємо ми, компанія "Ромен фрут". Ми багато років працюємо на ринку України і пропонуємо саджанці кращої якості. Вони безвірусні, вільні від кореневих інфекцій, суничного кліща, нематоди. Свідченням цього є документи і сертифікати.

Саджанці малини Соколіца: особливості вирощування

Час посадки саджанців цього сорту - з березня по липень. Але якщо ви хочете отримати максимальний урожай - краще здійснювати посадку в березні-квітні. Що стосується свіжовикопаних саджанців, то їх садять з другої половини жовтня по листопад.

Компанія "Ромен фрут" гарантує чудову якість посадкового матеріалу. А цінова політика приємно здивує кожного. Ви можете купити саджанці малини Соколіца за дуже привабливими цінами. А великооптові клієнти можуть розраховувати на значні знижки.

Дізнатися детальну інформацію та отримати консультації досвідчених фахівців вже зараз ви можете за контактними телефонами.