Хтось заробляє на теплі, хтось на прохолоді! Зараз саме час взяти на озброєння один із способів заробляти гроші в літній період. Тому до уваги всіх підприємців, власників ресторанів, кафе, літніх кафешок, фаст фудів або просто бажаючих навчитися отримувати гроші простим способом.

Сьогодні ми розповімо вам, що для цього потрібно, познайомимо з компанією, яка є справжнім експертом в цих питаннях.

Втім, не будемо продовжувати говорити загадками...

Отже, все, що вам зараз потрібно - це купити фризер для м'якого морозива. Не варто дивуватися, адже продаж м'якого морозива сьогодні - одна з найприбутковіших справ. Цей продукт має широку аудиторію споживачів, адже морозиво люблять не тільки діти, а й дорослі. Скажіть тільки, хто не любить м'якого, ароматного морозива з ніжним фруктовим джемом. Просто неможливо встояти...

Саме так! Щоб продаж морозива з фризера приносив прибуток, ви повинні зробити все, щоб ваші клієнти просто-таки не змогли встояти перед спокусою поласувати морозивом. Що для цього потрібно зробити?

По-перше, вам потрібен хороший фризер для м'якого морозива! Вибираючи фризер, пам'ятаєте такі прості речі:

Корпус фризера для м'якого морозива повинен бути з нержавіючої сталі, оскільки він працює з рідинами у різних температурних режимах: (-7) в циліндрах, (+5) у бункерах для суміші, (+40) на вулиці.

Об'єм циліндрів повинен бути не менше 2 літрів. Це дозволить безперервно видавати з кожного циліндра від 20 порцій.

Наявність помпи дозволить збільшити обсяг морозива в середньому на 50%. Це, у свою чергу, знизить собівартість продукту і підвищить рентабельність.

Хороший фризер має систему зберігання суміші вночі. Вона дозволяє вимкнути фризер на ніч, але при цьому залишити ввімкненим додатковий компресор для охолодження бункерів для суміші і циліндрів. Така функція дозволяє скоротити періодичність миття фризера до одного разу на тиждень.

Як правило, хороший фризер для морозива має потужний компресор таких відомих брендів, як: ACC, HITACHI, Aspera. 

Для країн із спекотним кліматом обладнання повинно бути оснащене випарником збільшеного розміру, потужність фризера має бути не менше 2,5 KW.

Що ще важливо, то це ціна. Фризер для м'якого морозива повинен мати адекватну ціну, інакше його окупність може перевершити гарантійний термін. А це не та мета, яку ми з вами ставимо перед собою, чи не так?

Ось так ми і підійшли до питання: "де ж в Україні купити якісне обладнання, хто може запропонувати фризер для м'якого морозива, щоб він працював на ваш прибуток?".

Тут все просто - потрібно просто звернутися до експертів. Одним із таких в Україні є компанія «FREEZER UKRAINE». Підприємство здійснює прямі поставки якісного сучасного імпортного обладнання від заводів-виробників. Переглянути каталог обладнання або дізнатись більше ви можете тут!

Вдалих вам рішень! Не зволікайте, купуйте фризер для морозива! Ваші потенційні клієнти вже вишиковуються в чергу. Поспішайте спокусити їх першими!

Замовлення обладнання за номером телефону: (095) 4279994