Модулі газового пожежогасіння, які пропонує ТОВ «Акін-М» — найвисокоякісніше обладнання для гасіння пожеж на сьогоднішній день. Модулі мають широку область застосування, а за своїми технічними характеристиками перевищують навіть закордонні аналоги.

Модульне газове пожежогасіння використовується в тих установах, де неможливо використовувати інші типи установок для гасіння пожеж. Наприклад, на промислових підприємствах, в музеях, бібліотеках, архівах, складах з великою кількістю техніки не можна використовувати водяні або порошкові установки пожежогасіння, тому що можна пошкодити товар або інші матеріальні цінності. При гасінні пожеж за допомогою газів товари не ушкоджуються, а після усунення вогнища загоряння приміщення провітрюється.

Основними деталями конструкції модуля є балон і запірно-пусковий пристрій, що забезпечує зберігання та випуск газової вогнегасної речовини. Балон виготовлений із високоміцної легованої сталі, що має стійкість до корозії. Від впливу рідкого газу, який знаходиться всередині, балон захищений спеціальним захисним шаром.

Середній термін служби модуля газового пожежогасіння становить не менше 30 років, при цьому запірно-пусковий пристрій спрацьовує майже три десятки разів.

Конструкція модулів дозволяє встановлювати їх у вертикальному та горизонтальному положенні  вихідний отвір запірно-пускового пристрою може бути направленим в будь-яку сторону.

Модулі газового пожежогасіння, які пропонує ТОВ «Акін-М» мають ряд переваг:

• вони стійкі до впливу одиночних ударів;
• вібростійкі;
• добре переносять транспортування;
• стійкі до впливу сейсмічних ударів;
• стійкі до умов підвищеної вологості.
• витримують зміни атмосферного тиску;
• стійкі до кліматичних впливів і перепадів температур;
• стійкі до впливу агресивного середовища.

Обладнання сертифіковане і відповідає вимогам державних стандартів та іншим нормативним документам нашої країни.
 
Щоб пристрій нормально функціонував і робітники були впевнені в його працездатності, потрібно дотримуватися певних вимог з обслуговування модулів газового пожежогасіння:

1. Перш за все використовувати тільки той газ, який рекомендований для даної системи.
2. Не допускати витоку газу з модуля.
3. Вчасно здійснювати заміну балонів.
4. При заправці модуля газом дотримуватися правил техніки безпеки.
5. Своєчасно проводити огляд, технічне обслуговування та ремонт модулів газового пожежогасіння.

Купити модулі газового пожежогасіння можна на сайті ТОВ «Акін-М». У каталозі онлайн-ресурсу компанії представлений широкий асортимент протипожежного обладнання  можна вибрати оптимальний варіант захисту від пожежі для кожного підприємства.

Подбайте про надійний захист вже сьогодні! Замовте модуль газового пожежогасіння на сайті ТОВ «Акін-М»! Вибрати газовий модуль можна тут.