Однією з головних помічниць у фермерських господарствах є дробарка молоткова (млин, подрібнювач зерна). Вона дозволяє подрібнити зерно пшениці, ячменю, жита, кукурудзи та інших культур. Дуже важливо знати, як правильно вибрати таку помічницю. Адже тільки в цьому випадку ви зможете вберегти себе від різного роду помилок. У разі невірного вибору в майбутньому можуть виникнути різного роду проблеми з переробкою зерна. А необдумана економія може призвести до постійного ремонту пристрою в майбутньому. Як цього уникнути? Саме про це наша стаття!

Дробарки молоткові: які вони бувають?

Дробарки використовуються для подрібнення злакових, бобових, кукурудзяних зерен, насіння олійних культур. Дробарки молоткові можуть застосовуватися в якості самостійного пристрою в господарстві і у виробничих цілях.

Деякі дробарки можуть застосовуватися для дроблення продуктів, в яких міститься олія, деякі застосовуються не тільки для зерна, а й для подрібнення коренеплодів, качанів кукурудзи, сіна, свіжої трави.

Головний показник, який впливає на вибір дробарки - ступінь подрібнення зерна. І залежить цей фактор від виду конструкції механізму, властивостей продуктів і розміру часток. 

Чому варто купити молоткову дробарку?

Такий пристрій допоможе вам значно збільшити продуктивність аграрної праці. Встановити дробарку можна як в приватному сараї, так і в аграрному цеху. При правильному виборі моделі її потужності вистачить на обслуговування всього тваринницького господарства. Ви можете значно поліпшити раціон свого поголів'я, зробити його більш насиченим і якісним.

Надійні і високопродуктивні дробарки молоткові пропонує ПНВП Федякин А.В. Ці пристрої характеризуються підвищеним терміном служби, високою продуктивністю, високою стійкістю до зношування механізму, здатністю перемелювати різні сипучі продукти. Фахівці компанії здійснюють монтаж, обслуговування устаткування. Ми застосовуємо інноваційні технології та найсучасніші матеріали, що дає нам можливість отримувати якісне обладнання.

Кращі дробарки молоткові представлені тут.