Виробництво паливних пелет - дуже прибутковий бізнес. Але для того, щоб налагодити виробничий процес, необхідно придбати надійне і продуктивне обладнання. У цій статті мова піде про такий пристрій, як сушарка для тирси. Ми надамо вам всю необхідну інформацію для купівлі цього обладнання.

Навіщо потрібна сушарка для тирси?

При виробництві пелет необхідно рівномірно подрібнити тирсу вологістю не більше 10%. Для цього здійснюють її висушування. Вологість сирої тирси становить близько 50%. А якщо під час зберігання вона намокла, то даний показник може досягати 70%. Саме тому без сушіння не обійтися ніяк. А використовується для цієї мети спеціальне обладнання - сушарка для тирси.

Сушарки для тирси бувають різних видів. Але головні вимоги, яким вони повинні відповідати - це надійність і безпека експлуатації. Сушарка для тирси підбирається під конкретний матеріал, його фізичні і хімічні властивості.

Головними чинниками, які впливають на продуктивність устаткування, є оптимальна температура осушувача, його відносна швидкість руху, площа поверхні деревної тирси, властивості матеріалу.

Де купити сушарку для тирси?

ПНВП Федякін А.В - український виробник, який пропонує якісні високопродуктивні сушарки для тирси. Вони призначені для сушіння дрібношматкової сировини активним теплоагентом в сушильному тракті. В якості теплогенератора використовуються печі для спалювання твердого палива або пальники для рідкого і газоподібного палива.

Сушарки для тирси обладнані автоматичною системою управління на базі комп'ютера, оснащеного системою АСУТП. Це дозволяє сушилкам працювати в оптимальному режимі, зберігаючи дані про роботу сушарок у вигляді графіків і трендів в пам'яті комп'ютера.

Ви можете бути повністю впевнені в тому, що сушарки від ПНВП Федякін А.В відповідають високим стандартам якості. Гарантією цього є сучасна виробнича база, використання інноваційних технологій і професіоналізм співробітників.

Вже зараз ви можете купити найкращі сушарки для тирси тут.