Стабілізатори напруги — це пристрої, які дбають про побутові електричні прилади і захищають від стрибків напруги. Такі пристрої можна вважати вдалим інвестуванням. Адже не доведеться декілька раз купувати телевізори, холодильники, чайники чи праски через те, що вони вийшли з ладу, бо були неконтрольовані стрибки напруги в мережі.
Щоб знати, як вибирати стабілізатор напруги, радимо читати далі.

Основними функціями стабілізаторів напруги є:
1. Забезпечення нормального функціонування приладів в умовах нестабільної напруги.
2. Захист електроприладів від виходу із ладу через коливання напруги.
3. Захист електромережі від перевантаження чи короткого замикання.

Обираючи стабілізатор, який плануєте встановити вдома чи на дачі, варто визначитися: захищати кожен прилад окремо,* чи всі разом. Також треба правильно розрахувати потужність підключення. Враховуйте те, що деякі електроприлади використовують на 20-30 % електроенергії більше, ніж вказано в паспортних даних пристрою. Для таких приладів варто купувати потужніший стабілізатор.

Серед сучасного асортименту вибору стабілізаторів напруги розрізняють такі:
- електронні стабілізатори (мають малі розміри, безшумні, проте вони не забезпечують високої точності стабілізації, їх краще використовувати там, де електрика мало використовується);
- електромеханічні стабілізатори (у них проста конструкція, витримують високу напругу, але деякі механічні частини стабілізаторів можуть вийти з ладу, тому щоб ними користуватися, потрібно кожні півроку здавати їх для технічного обслуговування);
- ферорезонансні стабілізатори (довго функціонують, мають високу швидкість регулювання. З недоліків варто назвати великі розміри приладу, високий рівень шуму та високу ціну);
- однофазні стабілізатори (вихідна напруга працює без перерв, мають високий рівень шуму);
- трифазні стабілізатори (працюють при великому навантаженні, вийшовши з ладу не зможуть функціонувати в захисному режимі).

Обираючи один із цих стабілізаторів враховуйте такі фактори: низький рівень шуму (не варто встановлювати стабілізатори в спальних кімнатах), ціна (на такому не варто економити); потужність; гарантія (купуйте пристрої тільки з гарантією і тоді Вам не доведеться платити двічі). Встановлення довіряйте тільки професійним електрикам і навіть не намагайтеся самостійно встановити пристрій.

Якщо Ви шукаєте новий стабілізатор, то «Новатек-Електро» пропонує Вам якісні безтрансформаторні стабілізатори напруги, які представлені в каталозі товарів.
Вдалих покупок!