Мрієте стати водієм, але навіть не знаєте з чого почати здійснювати свою мрію? Тоді ця стаття саме для Вас. Пересісти за кермо автівки і стати "профі" допоможе автошкола!


Для жителів Черкас радимо йти на курси водіїв в автошколу МІК-АВТО. Вона вважається найкращою в місті і вже 10 років професійно готує водіїв з усіх категорій.

Теоретичні та практичні заняття Вам забезпечать кваліфіковані працівники автошколи. Інше питання - якими будуть Ваші знання і вміння після її закінчення. Тому ми радимо обирати тільки найкращу автошколу в місті. Обов'язково враховуйте кількість учнів, які успішно склали іспити після проходження курсу. Розпитуйте в друзів про викладачів. Обирайте собі інструктора близького по духу, так ви розумітимете один одного і зможете перейняти досвід. Розпитуйте навіть про неприємні ситуації та конфлікти, які траплялися в закладі, це може показати зворотний бік автошколи. Одним із найважливіших показників того, що Ви станете відмінним водієм це автопарк. Якщо заклад може похизуватися ним, це значить, що й Ви зможете спробувати повчитися не на одній автівці, а на декількох. Це тішить!

На заняттях не радимо проходити рівні ігор на телефонах, краще справді послухайте кваліфікованих викладачів, які стараються для Вас і за Ваші ж кошти. Виконуйте завдання, які вони радять, вчіть правила дорожнього руху, практикуйтеся.

Уявімо, що все страшне позаду - Ви пройшли курс. А попереду тільки ... найстрашніше - іспити! Якщо з теоретичного курсу, гарно вивчивши матеріал, можна скласти екзамен, то водити авто при інструктору, який ставитиме "вирок", боязко. Не панікуйте! Гляньте, скільки водіїв повсюди, вони також проходили цю "процедуру".

Перед складанням іспиту не радимо вживати заспокійливі препарати, адже вони здатні не тільки заспокоїти, а й викликати сонливість та сповільнену реакцію. Перед іспитом просто гарно виспіться і майте оптимістичний спокійний настрій. Не варто поспішати, дійте обдумано.

Всі свої дії безпосередньо на іспиті можете коментувати (навіть шепотіти): "відкриваю дверцята", "сідаю", "повертаю ключ". При здачі уявляйте як діяти в тій чи тій ситуації, хто кого має пропустити першим, коли вмикати і вимикати фари. Робіть все злагоджено.

Свій інструктор не буде навмисно Вам заважати, він і сам зацікавлений в тому, щоб побачити що ж Ви навчилися. Та й взагалі, цей іспит можна назвати репетицією перед іспитом в державній інспекції, який Ви теж кладете без проблем, адже вже знаєте як поводитися і чим керуватися.

Здійснити свою "автомрію" можна вже сьогодні. Для цього звертайтеся в автошколу "МІК-АВТО" в Черкасах. Команда професіоналів завжди чекає нових учнів, які скоро поповнять лави водіїв.