Професійний клінінг значно відрізняється від домашнього, зокрема, набором засобів, які для його здійснення використовуються. Про те, що собою представляє професійна хімія для клінінгу і як її правильно вибирати, читайте далі.

Професійна хімія для клінінгу використовується в різного роду приміщеннях. Наприклад, в офісі, в якому щодня буває близько сотні людей, необхідно застосовувати сучасні технології збирання.

Чому професійне прибирання вимагає використання спеціальних засобів?

На відміну від звичайного прибирання, професійне представляє собою цілу технологію, яка має свої стандарти, технічні умови. Персонал проходить спеціальну підготовку, щоб здійснювати прибирання на належному рівні. І з утриманням офісу в чистоті навряд чи впорається звичайна домогосподарка, яка не знає всіх тонкощів професійного клінінгу, зокрема особливостей застосування професійної хімії.

Чистота і свіжий запах в приміщенні - це частина іміджу компанії. Професійна хімія для клінінгу використовується у всіх публічних місцях: в кафе, ресторанах, перукарнях, офісах, державних установах, торгових центрах. У таких місцях пил і бруд з вулиці безперешкодно проникає в приміщення на сотнях черевиків і пальто. Ну і зрозуміло, що без засобів професійного клінінгу не обійтися в туалетах.

Професійна хімія для клінінгу: головні завдання

- знезараження, позбавлення від шкідливих мікроорганізмів;
- захист поверхонь від зношування;
- забезпечення свіжого запаху в приміщенні на довгий час.

Професійна хімія має безліч відмінних якостей від звичайної:

- Вона більш концентрована і поставляється у великих обсягах. При використанні кошти розлучаються, що дуже економно.
- Вибір засобів для професійного клінінгу дуже великий і він, як правило, мають вузьконаправлене призначення.
- Професійна хімія припускає застосування професійного обладнання.
- Очищуючий ефект від застосування засобів дуже високий і тривалий.
- Безпека для людей і навколишнього середовища.

Правильно вибрати професійну хімію досить непросто. Зокрема, ви повинні бути впевнені в надійності компанії-постачальника. Компанія «Соляріс» багато років поставляє професійну хімію від провідних виробників. Вся продукція сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості.