"Для нас минулорічнна фінансово-экономічна криза стала моментом великих інвестицій та ризиків, котрі, врешті-решт, виявились виправданими."

- Віктор, у цей складний для України час Ви стверджуєте, що Вам вдалося зберегти колектив, обороти, оптимізм та впевненість у майбутньому. Вас не торкнулася криза? 

 - На період сьогодення, немає жодної компанії якій би вдалося уникнути проблем, що виникли унаслідок кризи, але шляхи для порятунку кожен знайшов свої.

Коротко розповім про нас:

Ще у 1996 році ми організували експедиторсько-брокерську компанію «Омега-Брокерс», котра не втратила обороти навіть сьогодні, в умовах тотального скрочення імпорту. 

Ключовими партнерами компанії були та є великі імпортери товарів особистої гігієни (ТОВ «Авіто Бренд Компані»), ДП «Фірма Леда» (ТМ Breezy, Happy, Freshen, Vertox, Aromania, Vis-à-vis), постачальники комплектуючих для виробництва парфюмерії та косметики (Leo Corporation LTD), промислового та побутового обладнання (ТОВ «ТМ Інокс»), меблів та аксесуарів, імпортери сировини для хімічної та харчової промисловості (Dalan (Турція), Aekyung Specialty Chemicals (Південна Корея), Formosa (США), ТОВ «Беслер»), товарів побутової хімії («ABC Chemicals Industry» (ТМ Test)), Hayat (ТМ Bingo, Molfix, Molped), Evyap (ТМ Duru, Fax, Arko) та інші. Об'єми поставок данних підприємств хоча і зменшились через скорочення об'ємів продажу, але не настільки суттєво як в інших гравців ринку. Тому «Омега-Брокерс» не тільки не зменшила обсяги своєї діяльності у складній ситуації, але й вийшла в лідери і на данний час постає одним з основних декларантів на Південній Регіональній Митниці.

Однак митна очистка – це всього лише одна з ланок логістичного ланцюга, а ми поставили для себе нову ціль – можливість надавати повний комплексу послуг для наших клієнтів, таким чином позбавивши їх від зайвих турбот. Так у 2004 році ми організували своє автотранспортне підприємство - ДП «Корпорації Глобал АВС» (Ліц. на перевезення серія АВ № 294861), а практично перед самим початком кризи запустили в роботу великий інтермодальний контейнерний комплекс «Південна Пальміра». 

Таким чином, під брендом ABC Global Freight Forwarding Group, котрий об'єднав в собі три власних підприємства, а саме експедиторську компанію ПП«Омега-Брокерс», автотранспортне підприємство ДП «Корпорації Глобал АВС» та інтермодальний комплекс ПП ТТСК «Південна Пальміра» ми змогли запропонувати нашим клієнтам повний спектр послуг з фрахтування, експедирування та митної очистки, перевалки, обробки та зберігання вантажів, а також доставки продукції у будь-яке місце України та СНД.
Консолідація усіх підприємств в єдиний логістичний ланцюг дозволила компанії створити потужний запас міцності та об'єднати усі ресурси для того, щоб не тільки пережити кризу з мінімальними втратами, але й вийти з неї більш сильними. 

- Але компаній, що пропонують логістичний сервіс «від дверей до дверей» на Україні чимало. У чому Ваша індивідуальність?

- Наш девіз: «Клієнт довіряє нам, ми доверяємо клієнту!».

Ми намагаємося не тільки почути, зрозуміти та оцінити потреби наших партнерів, але й максимально їх задовольнити. Якщо інші компанії у цей період намагалися економити та скорочували персонал, наші дії були прямо протилежними. Був створений клієнтський відділ, котрий працює за принципом «єдиного вікна». Нашим клієнтам наразі немає необхідності вести перемови з усіма компаніями, достатньо зробити лише один дзвінок. Менеджер точно володіє інформацією відносно пересування вантажу у будь який час, вдень та вночі, керує цим процесом та надає клієнту об'єктивні дані. 

Крім того, у нашому розумінні, конкурентоспроможність сьогодні - це можливість найти для клієнта додаткову фінансову вигоду. Умовно кажучи, прораховуючи усі ланки логістичного ланцюга, на кожній операції ми знаходимо для партнерів оптимальні варіанти. Іноді на догоду клієнту одне чи два підприємства нашого об'єднання можуть спрацювати без прибутку, але якість своєї роботи ми гарантуємо завжди.
У теперішній ситуації вирішальне значення для клієнта, на мій погляд, мають дві складові - це надійність партнера, оскільки повернулися часи великих та дрібних шахраїв, та вартість послуг, котра дозволяє нашим клієнтам залишатись конкурентоспроможними у своєму середовищі, оскільки їм наперед відомий обсяг своїх витрат на логістику. 

- Запускаючи третє підприємство в кризу, Ви дійсно сильно ризикували. Так, все-таки, заради чого?

- Для того, щоб керувати логістичним процесом цілком і повністю, нам просто необхідний був власний складський центр; у широкому сенсі цього слова. З цією метою і був побудований інтермодальний комплекс «Південна Пальміра».

Сьогодні «Південна Пальміра» - 8га обладнанної території, що охороняється, з двома 50-тонними козловими кранами, майданчик для зберігання контейнерів і перевалки вантажів, власна з/д гілка і склади з автомобільною і з/д рампами. Ми здійснюємо перевантаження продукції з автомобіля в з/д вагон і назад, працюємо з будь-якою номенклатурою вантажів різного формату, які приходять як в контейнерах автомобільним транспортом, так і в залізничних вагонах, гарантуємо високу якість виконаних складських робіт. Додатково, за бажанням клієнта всі вантажно-розвантажувальні роботи на нашому комплексі можуть здійснюватися під наглядом сюрвейерської служби. Сюрвейер фактично контролює весь перевантажувальний процес і стежить за дотриманням чинних правил і технологічних режимів. Акт сюрвейєра має вирішальне значення при виявленні браку або нестачі вантажу.

- У чому полягає Ваше реагування на зміну ринкової ситуації?

- Об'єднання наших компаній в єдиний логістичний ланцюг дозволило значно знизити витрати, що в свою чергу дає можливість клієнтам суттєво економити на доставці й обробці вантажів, адже ми завжди готові піти на зустріч компаньйонові. Наприклад, в даний момент ми ввели так званий «антикризовий» прайс-лист на складські послуги зі зберігання вантажів на «Південній Пальмірі», в якому ціни на 20% -30% нижче, ніж у інших компаній.

У цьому році ми відкрили власний митний ліцензійний склад відкритого типу (МЛС Ліцензія № 50000/138СВ-01387 від 14 травня 2009р.), почали працювати з консолідованими (збірними) вантажами.

Для всіх клієнтів МЛС до грудня 2009 року включно діє акція: «Перші 14 днів зберігання - безкоштовно!».
А зараз реєструємо склад тимчасового зберігання (СТЗ), завдяки чому зможемо обслуговувати ще і фізичних осіб та надати ряд додаткових послуг.
 
- Виходить, для вас криза це привід для оптимізму? 

- Дійсно, фінансово-економічна криза, що прогреміла у минулому році, стала для нас моментом великих інвестицій і ризиків, які, врешті-решт, виявилися виправдані.
Потрібно не тільки скорочувати витрати, а насамперед розвивати і оптимізувати свій бізнес, активізувати пошук нових шляхів та можливостей.
Адже криза - це час змін, а значить і нових надій і потенціалів.

- Що Ви можете запропонувати Вашим потенційним партнерам?

- Ми запрошуємо до співпраці імпортерів України, яким ми можемо бути корисні своїм досвідом ведення бізнесу.
В ідеалі картина партнерства нам бачиться такою: клієнт керує своїм бізнесом з офісу і дає нам вказівки, в яку точку України, в якій кількості і коли доставляти його товари, тим самим клієнт повністю сконцентрований на бізнесі, а ми - на логістиці для нього. Ще Адам Сміт писав, що багатство націй стало наслідком поділу праці.
Кожен повинен бути професіоналом у своїй справі.

Газета «Бізнес» № 37 (868), 14 вересня 2009 року.