Порівняно нещодавно ринок України заполонило таке опалювальне обладнання, як твердопаливні котли тривалого горіння. Особливістю установок є те, що період горіння на одному паливі триває близько 5 діб. Сировиною для палива в даній опалювальній техніці є дерево та тирса, хоча є можливість опалювати вугіллям та торфом.

Сьогодні є достатня кількість підприємств, які пропонують твердопаливні котли тривалого горіння. Проте не всі вони можуть поручитися за якість даних установок. Але ринок України знайшов виняток! Компанія "Ретра"!

Підприємство вже понад 20 років працює на території нашої держави. За цей період фірма накопичила великий практичний досвід у виготовленні даних опалювальних установок. Тому сміливо може заявити, що кращої якості твердопаливних котлів ви не знайдете!

Твердопаливні котли тривалого горіння мають досить простий принцип роботи. Камера обладнання встановлена так, що механізм подає повітря, що опускається, зверху вниз у міру тління завантаженого палива. У процесі експлуатації опалювальне обладнання підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива за допомогою регулятора тяги.

У твердопаливних котлах тривалого горіння, які виготовляє компанія "Ретра", не виробляється акумулююча ємність.

Основною перевагою даного виду котлів є те, що з їх допомогою можна створити повністю автономну систему опалення. Це можливо тому, що вони працюють без використання допоміжних джерел енергії, а тому можуть використовуватися за відсутності електричної напруги в мережі.

Завдяки такій значній перевазі твердопаливні котли тривалого горіння використовують у районах, де є постійні проблеми з електропостачанням.

Якщо вам потрібно купити дане опалювальне обладнання у компанії "Ретра", ви можете звернутися в головний офіс фірми, який знаходиться у місті Рівне. Або ж у вас є можливість купити твердопаливні котли тривалого горіння в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Луцьку, Львові, Вінниці, Миколаєві, Сімферополі, Івано-Франківську, Сумах, Запоріжжі та інших містах України.

Звертайтеся просто зараз за телефонами, вказаними у контактній інформації та купуйте опалювальне обладнання у компанії "Ретра"!