Щоб зробити фасад будинку цікавим та стильним, господині почали висаджувати квіти в вазони із каменю. Цю нову тенденцію підхопили і громадські установи. І мусимо визнати, що таке дизайнерське рішення гарно виглядає як біля приватних будинків, так і біля адміністративних приміщень.

Купити такі вазони з каменю можна в компанії Теребовлянський камінь. Фірма готова виконати замовлення на вазони будь-яких розмірів за вигідною ціною.

Вазони тільки входять в моду, тому вони привертають до себе увагу перехожих, роблять вулиці, парки, площі, сквери яскравими, наділяють їх особливим стилем і шармом.

Користь таких горщиків із каменю є очевидною. Адже не кожна громадська установа чи підприємство має місце, яке можна виділити для клумби. Саме в такому випадку, щоб висадити квіти, можна використати вуличні вазони із натурального каменю. Вони не бояться вологості і є довговічними.

Громадські установи, ресторани, готелі та санаторні комплекси часто використовують свій фасад в якості візитної картки. Тому маючи такі вазони, Ваше підприємство точно не залишиться осторонь уваги. Вони додадуть завершеності і витонченості будь-якому  інтер’єру, а також зроблять його більш привабливим для клієнтів. Ви й самі помічали, що вазони із висадженими квітами, що встановлені на окремому майданчику перед входом в приміщення чи поблизу зони відпочинку, виглядають велично і красиво.

Варто зауважити, що горщики із натурального каменю можуть бути в якості подарунку господарям нового будинку чи власникам, які відкрили власну установу. Отримати такий вазон у подарунок хотів би кожен!

Горщики із натурального каменю донедавна завозилися в Україну з Італії, Китаю чи інших країн. Вони мали не надто привабливий вигляд і малі терміни експлуатації, адже їх можна було легко пошкодити. Проте зараз споживачі мають змогу купити вазони вітчизняного виробництва, які вирізняються не тільки нижчою ціною і хорошою якістю, а й довговічністю.

Переконатися у міцності горщиків із натурального каменю українського виробника пропонує підприємство Теребовлянський камінь. Продукція цієї компанії вирізняється не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але й стійкістю до пошкоджень і негативних факторів.

Якщо Ви хочете отримати детальну інформацію чи замовити стильні, популярні та міцні вазони з каменю за вигідною ціною, то звертайтеся до менеджерів компанії за контактними номерами телефонів. А щоб відразу купити горщики, переходьте в каталог товарів компанії Теребовлянський камінь.

Вдалих та вигідних Вам покупок!