Вибір радіатора - задача непроста, особливо в нашій країні. Вся справа в тому, що вода в українських системах опалення не кращої якості. Наприклад, вона руйнівна для алюмінієвих сердечників. Спеціально для агресивних українських і російських систем опалення були розроблені біметалічні радіатори Global Style Plus, які об'єднали в собі два традиційних для систем опалення матеріалу - сталь і алюміній. Це єдині повнобіметалічні радіатори опалення в Україні. Завдяки повнобіметалічному сердечнику, вода не контактує з нагрівальної алюмінієвої поверхнею, а тільки з металевою.

Біметалічні радіатори Global Style Plus: особливості

Такі радіатори мають дуже тривалий термін служби, адже у їх виробництві використовуються високоякісні метали. Внутрішня частина, яка безпосередньо контактує з водою, виготовлена з стійкою до агресивних середовищ і високої температури сталі. Зовнішня частина виконана з алюмінію. Це єдині біметалічні італійські радіатори, представлені в Україні, в яких сердечник повністю металевий. Зверху радіатори покриті порошковою емаллю, яка захищає алюміній від вологи і механічних пошкоджень.

Секції радіатора мають закладні елементи і зовнішнє обребрення. В глибині секції розташовані п'ять вертикальних ребер, а вгорі знаходиться конвекційне віконце, яке перешкоджає перегріву і покращує знімання тепла. Між секціями для ущільнення стиків прокладені надійні силіконові прокладки. Герметичність стиків забезпечується спеціальними канавками. Радіатор компактний і має невелику вагу.

Серед особливостей радіаторів Global Style Plus - комбіноване використання двох металів, бездоганна якість фарбування, стабільні теплові показники, підвищена тепловіддача, сучасний дизайн.

Монтаж біметалевих радіаторів Global Style Plus

Радіатори Global Style Plus використовуються в опалювальних системах зі сталевими, мідними і пластиковими трубами. Можливе використання з антифризом. Прилади прекрасно підходять для застосування в багатоповерхових і висотних будинках з централізованою системою опалення.

Монтуються біметалічні радіатори Global так само, як і сталеві прилади. Для установки враховуються такі вимоги як відстань від підлоги і підвіконня - не менше 10 см, від стіни за опалювальним приладом - не менше 3 см. На місці монтажу за допомогою ніпелів можна збільшити або зменшити кількість секцій.

Експлуатація Global Style Plus застосовується в опалювальних системах не тільки зі сталевими трубами, але також з мідними і пластиковими. Можливе їх використання з антифризом, тобто низькозамерзаючим теплоносієм. Радіатор відмінно підходить для багатоповерхових і висотних будинків, що мають централізовану систему опалення.

На думку провідних експертів, біметалічні радіатори Global Style Plus є кращими радіаторами, представленими в Україні. Купити їх ви можете вже зараз, звернувшись в компанію Allrad. У нашому асортименті великий вибір радіаторів різних цінових категорій. Оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, то можемо гарантувати доступні ціни.