При будівництві та ремонті доріг, будівель і різних споруд людина не може обійтися без певної техніки та обладнання. Ці допоміжні інструменти дозволяють зробити роботу набагато швидше і ефективніше. Основним матеріалом у сучасному будівництві є бетон, а його якість сильно впливає на характеристики вже готового об'єкта. Правильний бетон не повинен містити повітряних бульбашок. Тому що чим менше повітря, тим щільніше лягли тверді частинки - тим вища якість матеріалу і міцність споруди. А для того, щоб усунути пористість бетону і збільшити надійність використовується віброобладнання.

Воно призначене для ущільнення різних поверхонь за допомогою механічних коливань. Завдяки вібраторам виходить досить міцне покриття, яке не буде осідати, і прослужить дуже довго. Крім того, вібрація підвищує якість заливки: бетон краще зчіплюється з арматурою і щільніше прилягає до опалубки.

Принцип роботи віброобладнання полягає в тому, що комплект вібратора включає електродвигун, вібронаконечник і гнучкий вал. Занурюючись в бетон інструмент робить високочастотні коливання. Завдяки вібрації виходить повітря, що потрапило в бетонну суміш, і знищується пористість.
Є дуже багато різновидів вібраторів:
- Глибинні. Їх зазвичай використовують на особливо важких ділянках, де найскладніше досягти бажаного результату. Так як глибинні вібратори існують кілька видів.
- Поверхневі необхідні в різних сферах господарської діяльності і промислового виробництва. Ущільнюють тільки поверхні - грунт, асфальт, бетон.
- Пневматичні. Вони зазвичай застосовуються для роботи в місцях, де неможливо використовувати електричні прилади. Це можуть бути шахти, виробництва, які застосовують вибухонебезпечні і легко займисті речовини:
- вібротрамбовки,
- віброплита,
- віброкатки,
- віброрейки,
- вібростоли і багато інших.

Вібратори - важлива річ в сучасному будівництві. І кожен, хто хоче виконати роботу якісно зобов'язаний мати ці інструменти, які допоможуть майбутній споруді бути більш довговічною.

Вітчизняна компанія Будмаш пропонує вам великий асортимент цього обладнання в своєму інтернет-магазині. Якщо ви хочете купити віброобладнання - телефонуйте за номером, який вказаний на сайті компанії.