Цілющі властивості молока і кисломолочних продуктів були відомі ще в давнину. У народній медицині вони широко використовувалися для лікування найрізноманітніших захворювань: від шкіри голови і волосся до застуди та ангіни. Молоко вважалося особливим продуктом, здатним продовжити молодість і подарувати шкірі відчуття м'якості і шовковистості.

Наші прабабусі використовували молочні продукти для миття волосся, шкіри, в якості крему. Тільки ледачий не згадає легенду про знамениті молочні ванни краси від Клеопатри.

Оскільки молоко багате на вітаміни і мінерали, просто злочин не скористатися цим унікальним продуктом. У ньому є антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння. Молочна кислота широко використовується як прекрасне відлущуючий засіб, робить шкіру м'якою і гладкою. А про зволожуючий ефект молока можна писати пісні!

З сухою шкірою молоко творить чудеса, у жирної пропадає надмірний блиск і маслянистість, вона стає м'якою, оскільки протеїни, які входять до його складу, добре зволожують шкіру, а жирні кислоти - пом'якшують. Ну і для чутливої шкіри також чудово підходить.

З часом жінкам стало зручніше користуватися не перевіреними «бабусиними рецептами», а піти в магазин і купити собі шматочок туалетного мила - швидко і недорого. І що в результаті? Виросло покоління з чималою кількістю шкірних захворювань, у тому числі і алергічних. А чому? Тільки недавно ми стали розуміти, що мило, яке купуємо в магазинах, - це не засіб по догляду за шкірою, а швидше миючий засіб з цілим букетом силіконів, консервантів та іншої хімії.

Всі ми знаємо, що шкіра - найбільший орган людського тіла. Епідерміс - перший захисний бар'єр, який утримує вологу всередині. І під впливом різних несприятливих факторів він з часом перестає виконувати своє пряме призначення. І ось тут саме час згадати те, про що знали наші предки, повернутися до витоків, так сказати.

Гідною альтернативою може служити виготовлення натурального мила ручної роботи, до складу якого і входить те найкорисніше молоко, натуральні жири і масла. На щастя, є магазини натуральної косметики, де це можна придбати.

Молочне мило - одне з найбільш розкішних і ніжних засобів натуральної косметики ручної роботи. Воно має ніжну кремову пінку і здатне  делікатно, дбайливо очистити шкіру. Відомо, що натуральна косметика ручної роботи, а особливо на молоці, володіє відмінною живильною властивістю, тонізуючою і зволожуючою дію.

Натуральне мило "Молоко"  ТМ Swan - це прекрасний спосіб по догляду за дитячою шкірою, до того ж має приємний ніжний аромат.
Хто хоча б раз спробує молочне мило, повернеться до нього знову і знову, так як воно настільки ніжне і делікатне, що підходить навіть дітям.

Тепер є прекрасна можливість побалувати свою шкіру натуральним милом ручної роботи, а вона, в свою чергу, порадує нас своїм здоровим доглянутим виглядом і шовковистістю.