Ні в кого не викликає сумнівів, що посуд для закладів громадського харчування відіграє одну з найважливіших ролей в організації будь-якого кафе, бару чи ресторану. Найчастіше відвідувачі судять про статус закладу саме по тому, який використовується там посуд для закладів громадського харчування. Без сумніву, клієнти будуть приємно здивовані, якщо побачать гарний, стильний і зручний у використанні посуд для закладів громадського харчування. Навпаки, дешевий, побитий і вицвілий посуд для закладів громадського харчування може відбити у клієнтів всяке бажання відвідати даний заклад ще раз. Тому власники підприємств громадського харчування повинні підійти до вибору з усією відповідальністю.

Згідно західноєвропейським нормам, кількість основного посуду для закладів громадського харчування в півтора-два рази повинна перевищувати кількість посадкових місць. Американці вважають, що цього недостатньо і для деяких позицій пропонують більш високі коефіцієнти. Багато вітчизняних рестораторів закуповують посуд для закладів громадського харчування в кількості, що не набагато перевищує кількість посадочних місць - з метою економії коштів. Навряд чи можна мовою цифр висловити ступінь комфорту гостей і рівень сервісу в ресторані. Але виробити розумний підхід до підбору посуду для закладів громадського харчування (з урахуванням особливостей українського ресторанного бізнесу) цілком можливо.

Починати підбір потрібно місяців за п'ять до відкриття, особливо якщо планується замовляти посуд для закладів громадського харчування з власним логотипом або декором. За цей час постачальник зможе замовити у виробника необхідні зразки, погодитись з ресторатором, а потім і доставити замовлення в повному обсязі.

Фарфоровий посуд для закладів громадського харчування.

Традиційно вибором порцеляни займається ресторатор. Це пов'язано не тільки з його баченням концепції меню, але і з тим, що виробники порцелянових виробів часом самі пропонують відійти від загальноприйнятих норм підбору посуду для закладів громадського харчування. З'являються нові декори, нові форми. Правильно підібрати такий посуд для закладів громадського харчування може тільки людина, що володіє нестандартним мисленням і розумінням кожного з етапів приготування та подачі страв.

Столові прибори.

Для українських рестораторів вибір столових приладів - процес менш творчий, ніж вибір фарфорового або скляного посуду для закладів громадського харчування. Як правило, переваги віддаються класичним формам.

Скляний посуд для закладів громадського харчування.

Остаточно сформувати перелік і кількість келихів може тільки сомельє або концепт-менеджер ресторану. Він же зможе визначитися з вибором виробника. Вибір барного скла є прерогативою бармена.

Кухонний посуд для закладів громадського харчування.

Сформувати універсальний набір кухонного посуду для закладів громадського харчування неможливо: занадто багато чинників впливають на кількісні і якісні показники.

Традиційний варіант на 50 посадочних місць включає:

• дві каструлі по 1,5 літра для відварювання невеликого об'єму продуктів та підігрівання порцій;

• дві каструлі по 3 літри - для приготування двох перших страв;

• дві каструлі по 5 літрів - для відварювання великого обсягу продуктів;

• 10 -, 15 - і 20-ти літрові каструлі, які використовуються для приготування морсу, відварювання раків.

• кілька сковород діаметром 20-24 см з нержавіючої сталі - для підсмажування, приготування підлив, соусів.

Звичайно, вибір посуду для закладів громадського харчування являє собою непросту задачу. Адже зараз на ринку представлена велика кількість різноманітних пропозицій, заплутатися в яких не так вже й складно. Однак, зробивши правильний вибір, власник закладу може бути впевнений, що у відвідувачів залишаться тільки позитивні емоції від користування зручним і красивим посудом для закладів громадського харчування, а значить його бар, кафе або ресторан отримає їх схвалення.

ПП Кирюхін пропонує широкий асортимент посуду для закладів громадського харчування від провідних виробників. Звертайтеся до нас, і ви обов'язково знайдете те, що шукали.