Для гурманів морозива немає нічого неможливого. З кожним днем люди експериментують над тим, як удосконалити улюблені ласощі. Та найчастіше ласощі перетворюються на кулінарний витвір.

Днями латвійська компанія Ingman Saldējums розробила морозиво під серією "Латвійські легенди". Солодкоїжок дивуватимуть ласощами зі смаком яблучного пирога з корицею, цукерок "Корівка". Але найбільшим здивуванням є морозиво зі смаком житнього хліба.

За словами директора підприємства Нормундс Лабренціс, у нову серію морозива інвестовано 20 000 латів. При виготовленні нового сорту морозива використовуються високоякісні продукти, вершки, житній хліб.

Цікаво, яке ж воно на смак?

Але кондитери не перестають дивувати світ. Саме завдяки їхній винахідливості з'являються все нові і нові види морозива.

Хочеться розповісти про декілька видів найдивнішого.

І розпочнемо з найгарячішого - морозиво зі смаком перцю чилі. Важко уявити як поєднуються ці компоненти, але виглядає гарно та дуже апетитно.

Ще пропонуємо вам морозиво з кактуса. Нереально уявити яке воно на смак, але назва звучить заманливо.

А далі, як кажуть "понеслося".

Найдивніші винайдені смаки морозива належать, кому б ви думали, так саме японцям.
Не бажаєте поласувати морозивом з крабових паличок? Ні? Тоді ви обов'язково маєте скуштувати рибне. Процес приготування його дуже складний, адже риба при замороженні стає твердою. Щоб виправити цю проблему винахідник просочує рибу спиртом.

Не морщіть носа, адже ми продовжуємо.
Морозиво зі смаком курячих крилець? Пропонуємо його у повному складі, плюс картопля.
Бажаєте морозиво з восьминога? А може з криветками? Звучить не погано, уявіть процес виколупування криветок з морозива, мабуть весело.

Нам важко зрозуміти японські вподобання, але, надіємося, що їхні зусилля не пропадуть дарма і хтось таки їстиме це дивне морозиво.

Із області ще дивнішого.
Маєте зайву тисячу доларів, ласкаво просимо до нас.  В одному з нью-йоркських ресторанів подають морозиво вартістю $ 1000 за порцію. Тільки американці могли вигадати морозиво з золотом, так-так, саме з золотом. У морозиво добавлені листочки натурального золота. Та не радимо вам купувати його. Згадалося, "не все те золото, що блищить". Ні, там таки золото, але відомо, що організм людини не засвоює його. Тому, лишається або потратити гроші дарма, або милуватися красою та блиском тисячидоларового десерта.

Але навіщо експерементувати та гадати, їстівне морозиво чи ні. Поєднати нове та стале можна лише у таких пропоціях: найновітніше обладнання і перевірені гурманами рецепти для виготовлення найсмачнішого морозива.

Компанія "Технолог" пропонує найновітніше обладнання для морозива - шнековий завантажувач для подачі сухого молока та інших сипучих речовин, які використовуються в приготуванні найсмачнішого морозива.