Для того, щоб обрати шланг для господарства, необхідно визначитися із тим, де він буде використовуватися. Найчастіше шланги потрібні для поливу саду, городу, миття автомобіля, подачі води із свердловини, наповення бака та ін.

Шланги для таких робіт пропонуємо купити в інтернет-магазині PROMIMPEX. Компанія надає гарантію на весь асортимент. Ви з легкістю можете обрати та купити шланг ПВХ, який допоможе Вам без зайвих проблем виконати господарську роботу.

При виборі садового шлангу варто пам’ятати про те, що вони можуть бути виготовлені із будь-яких матеріалів, мати різну кількість шарів, які характеризуються своїми особливостями.

Щоб обрати шланг для господарських робіт, варто керуватися його особливостями. Шланг повинен бути цупким, надійним, еластичним, стійким до подразнень. До технічних характеристик варто віднести його діаметр, тиск, стійкість до ультрафіолету, відповідність температурному режиму функціонування.

Поговоримо про матеріали шлангів?

Найпоширенішими матеріалами для садових шлангів є гума, нейлон та полівінілхлорид (ПВХ). Варто підмітити, що шланги, які виготовлені із останнього матеріалу, є дуже міцними, а при нагріванні їх пластичність значно збільшується. Тому не варто нехтувати температурними умовами при експлуатації виробу.

Раніше широким попитом для поливу садів користувалися шланги із гуми та нейлону. Зараз же першість займають саме шланги із ПВХ. Вони є стійкими при роботі в діапазоні від -60 ºС аж до +70 ºС.

Якісні шланги із полівінілхлориду є міцними, гнучкими і мають невелику вагу. Також їхньою великою перевагою є гладка внутрішня поверхня, яка забезпечує високий рівень пропускної здатності, та вміння самоочищуватися.

Варто зауважити, що шланги ПВХ мають різну кількість шарів. Чим більше таких шарів, тим міцнішим і якіснішим він є.

Важливо, щоб внутрішній шар відповідав усім екологічним нормам і зберігав якість води.  Армування шланга дозволяє позбутися від перекручування і перегинів, а також  забезпечує йому високий робочий тиск.

Як бачимо, шланг ПВХ ідеально підходить для господарських робіт у саду. Саме такі якісні шланги із  полівінілхлориду пропонуємо купити в інтернет-магазині PROMIMPEX. В каталозі товарів Ви зможете обрати та купити якісні шланги та інші гумотехнічні вироби (Україна) за вигідними цінами. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.

Щоб замовити садові шланги для господарства, переходьте на сайт компанії  PROMIMPEX в розділ “Товари”.

Бажаємо вдалих та вигідних покупок!