Трендом цього сезону справедливо можна вважати в'язані головні убори. І це не тільки тому, що в них тепло і затишно, але ще й тому, що навіть недосвідчена в'язальниця може подарувати собі цей незамінний аксесуар, істотно заощадивши на брендових моделях від модних дизайнерів. Зараз купити пряжу в інтернет-магазині можна на будь-який смак і колір. Це і пухнаста пряжа, і пухова пряжа, пряжа gazzal - вибір залежить від того, яку саме модель ви хотіли б отримати в результаті. А візерунків і колірних рішень можна підібрати безліч. І неважливо, це машинна чи ручна в'язка, велика або дрібна, головне, щоб шапка зігрівала в холод і підходила до стилю одягу, а також стала яскравою деталлю модного образу.

У сезоні осінь-зима 2015-2016 в'язані шапки відрізняються оригінальним дизайном, що дозволяє кожній представниці прекрасної статі знайти свою модель. Розглянемо деякі з наймодніших варіантів. Насамперед, це об'ємні і подовжені шапки, що нагадують довгу панчоху. Багато дизайнерів надають перевагу об'ємній в'язці й мінімалізму.

Однією з наймодніших і популярних моделей вже не перший сезон є шапка біні. Вона щільно облягає голову, а з декоративних елементів - тільки помпон. Щоб вона не виглядала безглуздо і непропорційно по відношенню до тіла, дизайнери запропонували подовжену модель біні - такий варіант підходить навіть до шуби. До того ж помпон може бути хутряний, що робить шапку більш елегантною. Цікава деталь цього сезону - техніка «в'язаного хутра» (хутряні смуги, які вплітають у в'язану основу). Завдяки цьому шапка виглядає дуже стильно.

Ще одна модна модель сезону - шапка-тюрбан. Східна тема завжди була актуальна, оскільки асоціювалася з жіночністю. Шапка-тюрбан підійде як молодій жінці, так і дорослій дамі.

Не пропадуть з нашого гардеробу і в'язані шапки-берети. Цей аксесуар зустрічається в багатьох колекціях відомих дизайнерів. Якщо ви активно стежите за модою, то обов'язково потрібно придбати берет крупної в'язки або просто яскравих кольорів.

Вже полюбилась багатьом й в'язана шапка з вухами, яка не покине нас і в цьому сезоні. Життєрадісні, енергійні дівчата точно не пройдуть повз цієї моделі головного убору. Пустощі тільки вітаються: можна приміряти на себе і образ лисички, і мишки, і кішки ...

Також фаворитом вже не перший сезон безперечно є шапка-шарф. Тут можуть бути варіації: снуд чи щось середнє між біні і шарфом.

Найбільш розкутим модницям дизайнери пропонують урізноманітнити і доповнити свій образ за допомогою пір'я, вуалі і інших декоративних елементів. Але тут потрібно відчувати грань між красою, оригінальністю і безглуздістю. Все повинно бути до місця, образ повинен бути ретельно продуманий.

Итернет-магазини пряжі (Україна) пропонує великий асортимент всього, що може допомогти створити свій неповторний модний образ. Різноманіття асссортименту товару компанії "Макошь" задовольнить навіть найвибагливішу модницю-рукодільницю.