При застосуванні традиційних систем опалення проблема втрати тепла, або ж проблема теплоізоляції - одна з найважливіших проблем у сфері будівництва та теплопостачання. У наш час застосування передових технологій ізоляції і теплоізоляційних будівельних матеріалів у певній мірі послабило гостроту проблеми, але воно не може повністю запобігти втраті тепла. У зв'язку з цим для опалення приміщень необхідні як солідні початкові капіталовкладення, так і витрати на експлуатацію систем опалення.

Система обігріву за допомогою випромінювання "UFO" дає можливість економічно і ефективно обігрівати приміщення, навіть якщо в ньому має місце значні втрати тепла, оскільки передача тепла відбувається безпосередньо, тобто повітря під час обігріву не використовується в якості посередника при передачі тепла.


Приміщення з високими стелями
Обігрів приміщень з високими стелями є в наш час найбільшою проблемою. Проблема обігріву приміщень, що мають значний обсяг, ставить підприємство в непросте становище, оскільки витрати підприємства або власника такого приміщення на його опалення (як на обладнання системи опалення, так і на її експлуатацію) будуть високі. Проблему опалення приміщень з високими стелями намагаються вирішити за допомогою наддуву теплого повітря. Ми витрачаємо енергію на опалення приміщень з високими стелями, однак більша частина цієї енергії йде на обігрів повітря, що заповнює приміщення.

Для такого випадку в якості рішення пропонується система обігріву світлом «UFO», оскільки в порівнянні з іншими системами вона здатна забезпечити економію енергії до 82%.

Таким чином, система обігріву світлом «UFO» ідеально підійде для використання в складських і заводських приміщеннях, цехах, ангарах і т.д.

 

Обігрів певної частини приміщення
Яким би не було приміщення по висоті і по площі, площа, яку займають працівники чи обладнання, все одно буде менше. У місцях постійної роботи персоналу, на конвеєрі, перед касами в супермаркетах і торгових центрах обігрівається деякий простір.

Наприклад, локальний обігрів місцезнаходження комірника на складі або продавця у виставковому приміщенні автосалону, замість обігріву всього приміщення. Також можна ефективно використовувати систему обігріву за допомогою випромінювання "UFO" над входом до приміщення для створення теплової завіси "гаряче" зустрінутий покупець більш розташований робити покупки.


Приміщення з тимчасовим опаленням

Поряд з випадками, коли необхідний обігрів лише частини приміщення, ми стикаємося з випадками, коли необхідний лише тимчасовий обігрів приміщення. Це, наприклад, приміщення, які використовуються в певний час дня, їдальні, комори, молитовні приміщення.

Застосування системи обігріву за допомогою випромінювання "UFO» дасть можливість економно, ефективно і зручно прогріти приміщення за найкоротший термін (27 секунд) безпосередньо під час обідньої перерви.

Використання систем обігріву за допомогою випромінювання "UFO" дозволяє заощадити до 82% енергії і забезпечує економне і здорове опалення.


Приміщення, які вентилюються

У приміщеннях, де знаходиться велика кількість людей, а також на підприємствах, де у зв'язку з виробничою необхідністю проводиться вивід газу, наявність вентиляції обов'язково. Як приклад таких приміщень згадаємо кінотеатри, конференц-зали, ресторани, кафе, офіси, виробничі цехи, де працюють з хімічними речовинами. Однак при роботі системи вентиляції, настільки необхідної з точки зору охорони здоров'я або технологічно, проводиться висновок не тільки забрудненого, але ще й прогрітого повітря. Повітря, яке приходить на зміну, або входить в приміщення непрогрітим, або проходить через обігрівач. При цьому витрати на опалення зростають.

Система обігріву за допомогою випромінювання "UFO» нагріває безпосередньо предмети, які ми хочемо нагріти, і не залежить від системи вентиляції. Таким чином, відбувається здоровий, економний і зручний прогрів вентильованого приміщення.

 

Приміщення, де часто відкриваються вікна та двері
Єдиним виходом у приміщеннях, де часто відкриваються вікна та двері, є лише установка системи обігріву за допомогою випромінювання "UFO". Ця система гріє не повітря, а безпосередньо клієнтів і покупців; вона обігріває столики, що стоять біля дверей, і інші частини приміщення. Покупець, якому комфортно робити покупки, і клієнт, якому комфортно приймати їжу, не залежачи при цьому від того, відкриті двері, чи ні, з задоволенням сприятиме збільшенню доходу підприємства.


Частково і повністю відкриті площі

Дієвою перевагою системи обігріву за допомогою випромінювання "UFO", відсутнім в інших систем опалення, є можливість обігрівати частково і повністю відкриті площі, оскільки для передачі тепла не використовуються які-небудь молекули, в тому числі молекули повітря; тепло передається безпосередньо, тобто туди, куди потрапляє випромінювання.

Застосовуючи систему обігріву за допомогою випромінювання "UFO", власник закладу може продовжити робочий сезон, і тим самим збільшити свій дохід.