Візитка - дуже важливий атрибут ділової людини. Саме вона відіграє одну з ключових ролей у створенні іміджу і свідчить про статус. До вибору дизайну візитки потрібно підійти дуже уважно. Адже перше враження ви не зможете справити двічі. Про те, який дизайн візиток є кращим і які головні сучасні вимоги до візиток, ми і поговоримо.

Звернувшись в нашу студію, люди часто губляться в різноманітті запропонованих рішень. Тому представляємо вашій увазі головні нюанси, в яких бажано розібратися ще до того, як прийти в дизайн-студію.

1. Розмір - зазвичай він становить 50х90 мм. Менеджери вищої ланки часто використовують візитні картки розміром 60х90 мм, а жіноча візитка може становити 70х35 мм.

2. Колір - головне, щоб кольори фону та шрифту були контрастними: темний текст на світлому фоні або світлим на темному. Краще за все, якщо це буде темний текст на світлому фоні. Оформлення візитки - переважно строге. Згідно діловому етикету, не рекомендується використовувати в якості матеріалу для виготовлення пластмасу або шкіру. А папір має бути дуже якісним, економити на ньому не можна.

3. Шрифт візитної картки строго не регламентований. Але він обов'язково повинен бути читабельним. Важливо не перестаратися з декоративністю, адже в більшості випадків це виглядає безглуздо і дешево.

4. Розміщення елементів на візитці - у верхньому лівому куті краще розміщувати логотип. Оскільки в середній частині візитки погляд не затримується, інформацію на ній слід виділяти кольором або великим шрифтом. Блок з контактами краще помістити в правий нижній кут.

5. Замовляйте дизайн візиток у професіоналів! У студії "Raduga Print" для вас розроблять дизайн візитної картки, допоможуть з вибором паперу і здійснять друк в  найкоротші терміни.

Наша студія здійснює друк корпоративних та індивідуальних візиток. При друку останніх часто використовується дизайнерський папір. Замовляючи візитки у нас, можете бути впевнені у високій якості і швидких термінах виконання замовлення. Ви заощадите час і гроші, а також отримаєте візитку, яка допоможе створити привабливий імідж.

Щоб замовити дизайн візиток або друк за готовими макетами, звертайтеся в студію "Raduga Print" за телефонами, вказаними на сайті.