Вибираючи вантажну техніку, варто врахувати специфіку роботи на конкретному підприємстві, наявність ремкомплекта, ремонтопридатності техніки відповідної марки.

Найголовнішими умовами, при яких обирають навантажувач, є: типи і площа виробничих приміщень; види вантажів, їх розміри, маса. Потрібно врахувати плановану інтенсивність робіт. Після того, як ви проаналізували ці показники, можна приступати до оцінки техніки.

Головні критері для навантажувача - потужність двигуна, вантажопідйомність, швидкість та висота підйому.

За типом двигуна бувають автонавантажувачі та електронавантажувачі.

Автонавантажувачі приводять у дію двигун внутрішнього згоряння. В порівнянні з електронавантажувачами, такий тип навантажувачів є не дорогим і широко застосовуються. Найбільшим мінусом є сильний шум і надмірне нагрівання при роботі.

Дизельні, газові і бензинові навантажувачі краще використовувати при роботі на відкритому повітрі, оскільки існує проблема з вихлопними газами. При роботі у приміщенні загазованість дуже ускладнює виробничий процес. Якщо ви використовуєте у роботі дизельні навантажувачі в закритому приміщенні, переконайтеся, що присутні каталітичні нейтралізатори відпрацьованих газів.

Електронавантажувачі працюють на основі тягової акумуляторної батареї.

В порівнянні з автонавантажувачами, вони є дорожчими в півтора рази. Мінус такої техніки - електронавантажувачі з кислотною батареєю вимагають окремого приміщення для зарядки. Батарею потрібно щоразу підзаряджати, адже вона не може працювати більше 12 годин.

Проте, найбільший плюс електронавантажувачів - вони майже безшумні, не забруднюють повітря, тому можуть використовуватися в закритих приміщеннях. При тривалій роботі - не нагріваються.

Немає жодного підприємства, яке б не використовувало навантажувачі на складських приміщеннях.

Компанія "ТВК НОВА" пропонує продаж обладнання для складів. Ми реалізуємо найбільший асортимент навантажувачів різних марок та потужностей.

Якщо ви бажаєте придбати незамінного помічника, звертайтеся до нас. Ви будете приємно вражені нашим асортиментом та цінами на нього.