Навушники - дуже популярний товар у всьому світі. А продаж навушників може стати дуже успішною справою. Безумовно, якщо ви знайдете хорошого постачальника. Адже виділитися серед безлічі конкурентів - дуже складно. Ви повинні зробити клієнту хорошу пропозицію у співвідношенні "ціна-якість" і запропонувати широкий модельний ряд. Про найпопулярніші види навушників, а також про те, де купити навушники оптом, ми і поговоримо.

На ринку України представлено безліч варіантів навушників різних форм, типів, рівня і якості. Вибір, який роблять клієнти, залежить від багатьох факторів: зовнішній вигляд, характеристики, ціна, виробник. Якщо ви збираєтеся зайнятися продажем навушників, важливо подбати про розмаїття асортименту.

Види навушників (по типу конструкцій):

1. Вставні навушники ("вкладиші") - найбільш популярний вид навушників. Їх вставляють у вушну раковину, що дуже зручно. Ці навушники компактні, ціни можуть бути різні, залежно від моделей.

2. Внутрішньоканальні навушники ("вакуумні") також вставляються у вушну раковину, але набагато глибше, ніж звичайні "вкладиші". особливість цих навушників в тому, що прогумована амброшура запобігає втраті звуку. А значить, цей тип навушників дозволяє отримати максимальне звучання музики.

3. Накладні навушники також досить популярні. Вони закріплюються на поверхні вуха.

4. Повнорозмірні навушники - найчастіше використовуються вдома. Їх конструкція дозволяє повністю охопити область вуха. Це забезпечує прекрасну шумоізоляцію.

5. Моніторні навушники - за своїм виглядом нагадують повнорозмірні. Вони легкі, мають довгий шнур. Ці навушники часто використовують у професійній діяльності музиканти, звукорежисери та інші.

Види навушників за способом випромінювання звуку:

- динамічні навушники;
- електростатичні;
- ізодинамічні;
- арматурні.

Також залежно від конструкції корпусу, навушники діляться на закриті (повне звукоізолювання) і відкриті (при прослуховуванні музики лунають навколишні звуки). А способом передачі аудіосигналу навушники можуть бути провідні та безпровідні.

Де купити навушники оптом?

У видах навушників ми розібралися. Тепер можна присутапати до купівлі. Купити навушники оптом ви можете, звернувшись в компанію Dellta Computer, за плечима якої 15-річний досвід продажу товарів від відомих світових виробників. Доступні ціни, знижки при великих обсягах замовлення, оперативна доставка по всій Україні - ось ті переваги, які ви отримуєте, вибравши співпрацю з компанією.

Щоб купити навушники оптом вже зараз, заходьте в каталог компанії і робіть замовлення. У ассорименті найпопулярніші типи навушників, продаж яких обов'язково принесе вам прибуток.