Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

Полімерпіщана черепиця виготовляється зі складного композитного матеріалу, методом пресування з попереднім розігрівом компонентів. Така черепиця на 70% складається з піску, на 29% з полімеру й на 1% з барвника. За рахунок великого вмісту піску й спеціальних барвників полімерпіщана черепиця практично не піддається ультрафіолетовому старінню (тобто вона не вигорає, і через роки покрівля буде виглядати нарядно, добротно й милуватиме око), їй не страшні перепади температур і сильні морози. У процесі виготовлення черепиця пройшла випробування при температурі від -65° до +100°С.

Крім того, полімерпіщана черепиця має настільки маленький коефіцієнт водопоглинання, що не підвладна негативному впливу цвілевих грибків, кислотних дощів і мохів. Завдяки своїй низькій теплопровідності полімерпіщана черепиця сприяє підтримці температурного режиму в підпокрівельному просторі, що робить її придатною для покриття мансардних і горищних приміщень. Улітку під такою покрівлею прохолодно, а взимку - тепло.

Низька теплопровідність і водонепроникність забезпечує відсутність конденсату на внутрішній поверхні черепичного покриття, що значно продовжує термін служби дерев'яних і мансардних конструкцій покрівлі.

Подібно до керамічної, нова черепиця має дуже гарний вид і проста в монтажі. На відміну від традиційної черепиці вона значно легша - не більше 22 кг/кв. м. А зменшення ваги черепиці дозволяє знизити витрату пиломатеріалів на кроквяну конструкцію. Також полімерпіщана черепиця має високі звукоізоляційні якості, тому не вимагає створення спеціальних шумопоглинаючих прошарків, вона робить покрівлю безшумною навіть у заливний дощ і сильний град.

Оскільки черепиця - штучний матеріал, при її покупці необхідну кількість розраховують точно по площі покриття, не роблячи запасу на непередбачені монтажні витрати (на відміну від металочерепиці). Характерно й те, що при облаштованості покрівель складної форми й конфігурації дрібних відходів буває дуже мало, оскільки полімерпіщана черепиця легко піддається різанню і звичайною пилкою, і абразивним колом.

Що стосується самого монтажу, то використання полімерпіщаної черепиці дозволяє заощаджувати навіть на метизних виробах, тому що не потрібно якого-небудь спеціально передбаченого кріплення або особливих цвяхів. У хід підуть і шурупи, і дюбелі, і звичайні цвяхи, причому саме укладання черепиці настільки просте, що може бути виконане непрофесіоналом.

Полімерпіщана черепиця ударостійка, міцність на вигин перевищує 150 кг. Даний товар конкурентноздатний за якістю й ціною. Полімерпіщана черепиця надзвичайно стійка до агресивних середовищ і сонячної радіації, має високу шумоізоляцію, морозо- і кольоростійкість, відповідає нормам протипожежної, санітарно-епідеміологічної й радіаційної безпеки. Полімерпіщана черепиця - це нова історія будівельних матеріалів!

За детальною інформацією щодо характеристик черепиці чи з питань купівлі, звертайтесь до спеціалістів компанії Рябов А. П. Ви зможете купити полімерпіщану черепицю, що якнайкраще підійде саме вашому об'єкту.