Багато хто вважає, що харчова сіль шкідлива, називаючи її «білою отрутою». Інші ж наполягають на беззаперечній користі цього продукту. На чиєму ж боці правда? Давайте спробуємо розібратися, розвінчавши головні міфи про сіль.

Міф 1. Людина може обійтися без солі

Сіль життєво необхідна організму людини. Вона потрібна для стабілізації мембрани клітин і забезпечення обміну речовин. Як відомо, сіль входить до складу крові. І при великих втратах крові використовується фізрозчин для крапельниць - це не що інше, як 0,9% розчин кухонної солі.

Нам необхідно приймати сіль з їжею. Це може допомогти в впоратися з багатьма хворобами. Також сіль здавна використовується для лікування захворювань дихальних шляхів.

Незважаючи на те, що харчова сіль корисна, не варто вживати її занадто багато. Саме від кількості і якості залежить користь продукту.

Міф 2. Вся харчова сіль однакова

Насправді, буває кам'яна, виварювальна і морська сіль. Перший варіант - найбільш дешевий. У такій солі міститься 0,5% нерозчинних домішок, тому її вживання в їжу є небажаним. Для цього краще використовувати виварну сіль, яка продається під назвою «Екстра» або морську сіль.

Міф 3. Солона їжа шкідлива

Все стає шкідливим, якщо ним зловживати. А якщо сіль приймати в міру - то вона принесе лише користь і задоволення від їжі. Добова потреба організму людини в солі становить 5-6 г. У нормальних кількостях сіль допомагає заспокоїти нервову систему, зберегти вагу.

Міф 4. Сіль відкладається в суглобах

Сіль ніяк не пов'язана з болем у суглобах. Проблеми з суглобами можуть виникнути через неправильність фізичних навантажень, генетичних особливостей або старіння організму.

Міф 5. Безсолева дієта корисна для організму

Безсолева дієта потрібна лише в дуже рідкісних випадках при серйозних захворюваннях. А здоровій людині сіль потрібно приймати обов'язково. До того ж, її важливість доведена вченими. Як встановили біохіміки, на солевій дієті будь-яка істота витримає не більше двох тижнів.

Як бачите, харчова сіль - чудовий продукт і якщо приймати її без фанатизму, принесе вона організму лише користь. А купити сіль оптом і в роздріб ви можете на нашому сайті за дуже вигідними цінами.