Успіх кожного м'ясопереробного підприємства багато в чому залежить від якості обладнання, яке використовується у виробництві. Для того щоб задовольнити потреби своїх клієнтів і запропонувати їм смачні ковбасні вироби, котлети, фрикадельки та іншу продукцію, потрібно мати професійне м'ясопереробне обладнання. Забезпеченням компаній, які здійснюють діяльність у м'ясопереробній сфері, вже багато років займається компанія "Алнат". Незважаючи на складну економічну ситуацію, підприємство зуміло пристосуватися до умов ринку і в даний момент допомагає вижити багатьом м'ясопереробним підприємствам.

Виготовлення, відновлення, ремонт та модернізація устаткування для м'ясопереробки - це те, чим займається компанія "Алнат" у наш час. Саме тут ви можете підібрати обладнання, яке буде максимально відповідати вашим побажанням і можливостям. В асортименті є як нове, так і відновлене обладнання. Безумовно, придбати його ви можете за дуже хорошими цінами.

Отже давайте зупинимося детальніше на видах обладнання, яке стане в нагоді для переробки м'яса.

М'ясопереробне обладнання: види

Кутери забезпечують швидке і якісне подрібнення м'яса у фарш. Професійний кутер може подрібнити у фарш м'ясо будь-якої жорсткості, а також дрібно порубати лід або овочі, приготувати паштет, мус, різні види соусів. Усередині робочої чаші кутера знаходяться гострі серповидні ножі, які дозволяють подрібнювати різні типи продуктів.

А для того щоб перетворити фарш з будь-якого м'яса в однорідну масу, змішати його з яйцями, спеціями, хлібом, використовуються фаршезмішувачі. Вони використовуються у великих цехах і м'ясокомбінатах.

Ковбасні шприци широко використовуються у виробництві варених, напівкопчених, варено-копчених ковбас і сосисок. За допомогою таких шприців здійснюють вакуумування і наповнення ковбасних оболонок, штучних і природних безструктурним фаршем. Ковбасні шприци працюють від електрики, тому не вимагають від працівників витрат сил.

Звернувшись в компанію "Алнат", ви можете купити м'ясопереробне обладнання для ресторану, їдальні або цеху. Ви можете бути впевнені, що обладнання повністю відповідає нормам і стандартам. Крім того, фахівці компанії допоможуть вам з підбором і комплектацією обладнання для ковбасного цеху, забезпечать сервісне обслуговування, монтаж, запуск і екстрену технологічну допомогу.