Ще зовсім недавно органіку, органічні продукти харчування сприймали як вигадку екочудаків, приманку для багатих. Зараз же все більше людей віддають перевагу продуктам, які вільні від генного втручання (хоча не завжди напис на етикетці "без ГМО" відповідає дійсності). У світі є кілька організацій, які сертифікують органічні продукти харчування.

Форель райдужна холодного копчення якраз і відноситься до таких продуктів. Риба вирощується в форельному розсаднику в водах артезіанських джерел у Волинській області (Західна Україна). Для приготування риби холодного копчення застосовуються інноваційні технології, при яких сировина при транспортуванні не піддається попередньому заморожуванню або охолодженню, - використовується тільки жива риба.

Для того щоб отримати справді екологічно чистий продукт, вчені розробили технологію копчення із застосуванням екологічної сировини (тріска з карельської вільхи), привезеної з Ленінградської області, яка пройшла весь необхідний радіологічний контроль. Отриманий з неї коптильний дим дозволяє мати продукт без канцерагенів, який заснований не на процесах горіння і тління, а на процесі тертя. Всі технологічні дії копчення риби на основі живого диму з карельської вільхи проводяться при температурі від -2 до +8 градусів. Весь процес триває протягом 10 днів, що свідчить про те, що технологія розрахована виключно на природне дозрівання продукту і доведення його до ідеальної ступеня готовності природним шляхом. Варто відзначити, що перед копченням риба піддається солінню за спеціальною технологією, за рахунок чого вона набуває смак злегка підсоленої в'яленої риби з «димком». В результаті цього продукт виходить стійкого кольору, блиску, необхідного аромату і смаку. Умови зберігання готової форелі звичайні: або в холодильнику, або в приміщенні при температурі не вище 20 градусів.

Річна форель холодного копчення, приготована за цією технологією, зберігає в собі всі корисні для організму людини елементи, в тому числі і жирні кислоти омега-3. А користь від вживання в їжу цього продукту незаперечна: покращує серцевий ритм, стан судин і кровопостачання всіх органів, приводить в норму в'язкість крові і артеріальний тиск, сприяє відновленню функціонування ендокринної системи і клітин головного мозку.

Наша форель холодного копчення - незамінна складова вашої органічної кухні! З усіх питань оформлення замовлення звертайтесь до менеджера компанії "Хорта Груп" за контактними номерами, вказаними на сайті. Будемо раді приємній і взаємовигідній співпраці!