Все більша кількість людей в наш час переходить на світлодіодні енергозберігаючі лампи. Пояснюється це просто - цілком прийнятна ціна і швидка окупність завдяки низькому енергоспоживанню. Якщо ви ще не переконалися в плюсах енергозберігаючих світлодіодних ламп, саме час це зробити. Про всі переваги, які ви отримуєте, замінивши звичайні лампи розжарювання на світлодіодні, ми і поговоримо.

Що собою представляють світлодіодні енергозберігаючі лампи?

Світлодіодні енергозберігаючі лампи (LED, Light Emitting Diode) завоювали популярність у споживачів завдяки таким якостям як невелике споживання електрики, екологічність, великий термін експлуатації, відсутність УФ-випромінювання, відсутність мерехтіння.

Давайте зупинимося детальніше на кожній з переваг.

Невелике споживання електрики - світлодіодні енергозберігаючі лампи дуже економічні. Використовуючи їх, ви зможете значно знизити споживання енергії і заощадити. Якщо говорити цифрами, то LED-лампи споживають на 70% менше енергії, ніж звичайні лампи розжарювання.

Тривалий термін служби - в 10 разів більший, ніж у тих же ламп розжарювання. Світлодіодні лампи будуть служити до 100 000 годин. Окуплюється така покупка дуже швидко і дозволяє значно зекономити кошти протягом всього терміну експлуатації, а це близько 11 років!

Безпека - корпус LED-ламп виготовлений з алюмінію і міцного пластику. Така лампа не розіб'ється, якщо ви випадково упустите її. Завдяки відсутності ниток розжарювання і скляних деталей, світлодіодні лампи дуже стійкі до механічних впливів, вібрації і ударів. Низьковольтні світлодіоди майже не нагріваються, тому вони повністю пожежобезпечні. Низьку напругу живлення дозволяє використовувати LED-освітлення під водою для підсвічування басейнів, акваріумів.

Відсутність мерехтіння - світлодіодні лампи працюють без мерехтіння, тому вони набагато корисніші для очей. Звичайні лампи розжарювання споживають змінний струм, через що відбувається мерехтіння. І хоча наші очі його не помічають, шкоду їм воно завдає.

Безінерційність - вони відразу ж дають світло при включенні, не вимагаючи будь-якого розігріву.

Відсутність УФ-випромінювання - на відміну від ламп розжарювання і люмінесцентних ламп, які генерують УФ-випромінювання, світлодіодні не мають цього недоліку.

Робота при невеликій напрузі - в разі падіння напруги в мережі, LED-лампи продовжать працювати, просто яскравість їх буде меншою.

Менше виділення тепла - завдяки тому що світлодіодні лампи майже не виділяють тепла, досягається величезна економія.

Відсутність шуму - завдяки цій перевазі, LED-лампи широко використовуються в лікарнях, бібліотеках, офісах.

Висока світловіддача - якщо звичайна лампа розжарювання дає 10 люмен на 1 Вт енергії, то яскраві світлодіоди - 50 люмен і вище.

• Направлене випромінювання - на ринку світлодіодної продукції представлений великий вибір ламп з кутом розсіювання 10-140 градусів.

• Екологічність - лампи LED безпечні для навколишнього середовища. Вони не містять шкідливих речовин і майже не нагріваються.

Великі можливості для дизайну - широка палітра кольорів дозволяє втілювати дуже цікаві дизайнерські задуми.

Купити світлодіодні енергозберігаючі лампи ви можете в нашому інтернет-магазині. В асортименті компанії великий вибір світлодіодної продукції від провідних виробників. Вас приємно здивують доступні ціни та оперативна доставка.