Важлива складова ландшафтного дизайну в саду - це правильно підібране освітлення. Різні світильники та ліхтарі для саду не тільки висвітлюють доріжки і рослини. Вони самі є прикрасами.

Освітлення саду може бути функціональним і декоративним. Залежить воно від того, що саме ви хочете освітити. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних ліхтарів і світильників, що очі розбігаються... Але все ж крім такого критерію як "подобається-не подобається", існують досить об'єктивні і важливі фактори, які необхідно врахувати.

Як правило, освітлюють ті місця в саду, в яких планується проводити більше часу. Це сам будинок, гарж, альтанки, доріжки, лавки, цікаві композиції, фонтани. До речі, правильно підібране світло допомагає не тільки підкреслити найкрасивіші елементи, але і приховати "проблемні місця".

Функціональне освітлення дає можливість розділити сад на частини, а також збільшити кордон за допомогою використання холодного і теплого світла. Ну а декоративне освітлення використовується для прикрашання саду.

Ліхтарі для саду на сонячних батареях

Останнім часом все більше людей віддає перевагу ліхтарям на сонячних батареях. Їх цілком можна зрозуміти - це економічно, екологічно і зручно. Якщо звичайний ліхтар працює від джерела постійної напруги, то сонячний для освітлення саду використовує енергію самого сонця, накопичену протягом світлового дня.

Ліхтарі для саду на сонячних батареях дуже зручні у використанні, не вимагають дорогого кабелю для установки. Ви зможете переставляти такі ліхтарі в різні місця в саду, щоб знайти найкращий варіант розташування.

Садово-паркові світильники

Садово-паркові світильники використовуються освітлення двору, стін, дерев і чагарників. Такі світильники нижчі звичайних ліхтарів і, як правило, більш декоративні. Також варто віділити світильники-стовпчики, які дуже люблять ландшафтні дизайнери завдяки їх стильному сучасного вигляду.

Як же правильно вибрати освітлення для саду?

• Вибирайте ліхтарі, які не матимуть занадто химерного виду. Вони повинні доповнювати дизайн саду, а не перетягувати всю увагу на себе;

• спробуйте заховати світильник в густу траву, це дозволить клумбі засвітитися зсередини. Безумовно, цей варіант підходить для світильників з простим дизайном. Оригінальний стильний світильник навпаки потрібно виставити напоказ;

• для саду в стилі кантрі підійдуть світильники в стилі кантрі або антикварні, для сучасного саду з будівлями в стилі хай-тек або модерн - ліхтарі-стовпчики.

• висвітлити ганок найкраще за допомогою настінного світильника. А для освітлення альтанки підійдуть ліхтарі-гірлянди.

Купити ліхтарі для саду ви можете в нашому інтернет-магазині. Саме тут ви знайдете великий вибір ліхтарів, які представлені в різних стилях. Тому ви зможете легко підібрати варіант, який підходить під ландшафтний дизайн вашого саду.