Стретч-плівка – це унікальний матеріал, що швидко завоював популярність у всьому світі та в мало не кожній сфері діяльності. Це відносно новий матеріал, проте його важливість важко переоцінити. Починаючи з побутового рівня, і до промислових масштабів, плівка стала незамінним помічником.

Обмотка вантажів стрейч-плівкою - сучасний ефективний спосіб упаковки товарів. Завдяки своїм фізичним властивостям, плівка надійно утримує досить важкі вантажі та захищає їх від пилу, вологи, механічних впливів.

Для побутових потреб пакувальна плівка продається в рулонах, зазвичай з шириною близько 50 сантиметрів, вона призначена тільки для ручного використання. Досить зручно покласти їжу в пластиковий піддон і затягнути зверху плівкою, для того щоб продукти не накопичували запахи від холодильника.

Стрейч-плівка володіє відмінними деформаційними властивостями і є прекрасним захистом від проникнення сторонніх запахів. Вона є так званим "дихаючим" матеріалом, що особливо корисно при використанні її для пакування гарячих продуктів в пунктах доставки швидкого харчування.

Варто згадати такі властивості як міцність, прозорість, відносне збільшення розміру по горизонталі і вертикалі, стійкість до механічних пошкоджень.

На промисловому рівні варіантів використання плівки чимало. Властивості матеріалу дозволяють використовувати її для пакування вантажів для збереження їх цілісності при транспортуванні. Це і поштові послуги, аеропорти, і, навіть, перевезення габаритних і сипучих вантажів.

Виготовляється плівка з лінійного поліетилену і ряду полімерів, що є основою такої характеристики, як тягучість. Залежно від різновиду плівки, показник розтягнення може сягати 300%. Поліетиленова стретч-плівка може бути одношаровою, складатися з двох, трьох і більше шарів.

Важливим показником зручності плівки є її здатність прилипати до своєї протилежної поверхні і не прилипати до самого вантажу. Плівка має здатність фіксувати вміст та гарантує міцність пакування протягом його доставки, особливо це важливо при транспортуванні на тривалі відстані і, за необхідності, здійснювати кілька перевалок вантажу на шляху його доставки адресату.

Додатковою перевагою поліетиленовою стретч-плівки виступає те, що вона малочутлива до зміни температурного режиму і зберігає свої пакувальні властивості в досить широкому діапазоні температур.

Ще однією сферою застосування стретч-плівок є пакування спресованих в великі брикети твердих побутових відходів для їх утилізації. Така упаковка гарантує надійну ізоляцію утилізованого вмісту від зовнішнього середовища на протязі як мінімум 200 років.

Дізнайтесь більше про можливості використання стретч-плівки та замовляйте якісні пакувальні матеріали за доступними цінами на нашому сайті.