Обладнання палетопакувальне допоможе фермерах підвищити рівень прибутку та якість своєї продукції. Правильне пакування знижує витрати, адже захищає продукцію від пагубних чинників, таких як механічні та атмосферні впливи.

Завдяки грамотному пакуванню стає простішим питання зберігання та транспортування продукції, вона стає більш компактною і менш чутливою до певних подразників. Це забезпечує відповідний вигляд та якісні характеристики, що є найважливішим показником для Ваших замовників.

Плівка захищає від вологи та пилу, а використання якісного обладнання робить процес пакування максимально простим та швидким.

Обладнання розрізняють за функціональністю.

1. Автоматичні пакувальники створені для використання на підприємствах з високим рівнем продуктивності. Ці машини здатні упаковувати продукцію різного розміру і вагою до 2000 кг. Окремі моделі – до 2500 кг.

Процес роботи такого обладнання досить простий. Вантаж встановлюється на спеціальний стіл, далі вмикається відповідна функція і починається процес обмотування. Всі параметри роботи контролюються оператором за допомогою дисплея. Висота упаковуваного вантажу визначається автоматично за допомогою фотодатчика.

Машини обладнані лічильниками оборотів, залежно від моделі, є можливість запам'ятовування програм. Для гарантії безпечної роботи обладнання має функцію зупинки, що спрацьовує, якщо при русі вниз каретка наткнеться на якусь перешкоду.

2. Мобільні палетопакувальники призначені для пакування стретч-плівкою різних вантажів у різних галузях. Таке обладнання зручне для пакування сипучої продукції.

Мобільні роботи дозволяють упаковувати вантажі будь-якої форми, розмірів і ваги як на піддонах, так і без піддонів. Навіть якщо вантаж нестабільний і пухкий.

Робота з такими агрегатами полягає у закріпленні плівки до палету і установки відповідної програми. Обмотування відбувається автоматично до повного виконання програми.

Агрегати оснащені системою самодіагностики, пам'яттю на 4 програми, датчиками обриву плівки або кінця рулону, лічильниками циклів і годин експлуатації. При цьому час запакування одного стандартного палету займає приблизно одну хвилину.

Зараз тема професійного обладнання полягає не у вирішенні питання: «Купувати чи ні?», а у виборі виробника. Адже швидкий темп роботи і висока якість кінцевого продукту – це головний чинник успіху на ринку. Обладнання, безсумнівно, швидко себе окупить і підвищить прибутки. Головне - довірити це питання професіоналам.

Ми пропонуємо прямі поставки обладнання кращих світових виробників, тому Ви можете бути впевнені в надійності покупки та зекономити свої гроші.

Каталог обладнання для пакування дивіться тут.