Новобудови Ужгороду сьогодні пропонують безліч різних варіантів житла. Іноді визначальним фактором придбання тієї чи іншої квартири грає її низька ціна в порівнянні з аналогічними пропозиціями. Але в даному випадку дешевше - це не завжди краще. Нерідко після такої покупки все ж виникають певні проблеми, пов'язані з житловими умовами. Отже, на що ж слід перш за все звертати увагу?
      
1.Фасад, красивий вид з вікна і зручне розташування - це те, що повинно бути в ідеалі. Наприклад, квартири в будинках, побудованими компанією "Gazda", мають зручне планування внутрішнього простору і відповідають сучасним вимогам новобудов. Великі віконні прорізи забезпечують житлові приміщення природним освітленням. Фасади будинку виконані в сучасному стилі відповідно до новітніх тенденцій у світовій житловій архітектурі. Крім того, жителі верхніх поверхів як бонус до зручної квартири отримують красивий вид з вікна. Комплекси запроектовані в житлових районах, що мають розвинену інфраструктуру.

2. Облаштування прибудинкової території. Це питання є одним з головних. "Gazda" передбачає на ділянці біля будинку ігрові майданчики, зони озеленення та парковки для кожної квартири.
 
3.Оздоблення під'їздів, ліфтових холів, вестибюлів і функціональних приміщень. Остерігайтеся неякісних сірих під'їздів! "Gazda" для оздоблення під'їздів використовує сучасні декоративні матеріали, що гарантує їхню довговічність, зручність експлуатації і естетичний зовнішній вигляд.
 
 
4.Відеонагляд. У сучасному світі необхідно завжди бути на крок попереду. Тому всі житлові комплекси, компанії "Gazda" оснащені камерами відеоспостереження. Вони встановлені у всіх будинках і на території комплексу для безпеки Вашої родини та збереження майна.

5. Балкони, вікна, двері. Купуючи квартири в Ужгорорді в новобудовах, на це слід звертати увагу, бо неякісно зроблені об'єкти можуть стати причиною додаткових витрат. Огородження балконів "Gazda" виконує лише з надійних і якісних матеріалів, крім того, вони служать декором всього фасаду. Квартири продаються вже з встановленою якісної плиткою на них. Вибирайте для себе надійність і безпеку, звертайте увагу на кріплення перил.
 
Двері. Використовуються вхідні двері ТермоПлюс класу «Преміум». Вони мають унікальне поєднання надійності конструкцій та стильного дизайну.

Вікна - KBE Perfect і Salamander SL 76. Всі знають, що вікна - це збереження тепла у Вашому домі взимку і захист від спеки влітку. Однак, використовуючи якісну продукцію, Ви отримуєте ще ряд переваг:
- захист від невидимого випромінювання;
- захист від зовнішнього шуму;
- міцність склопакету.
 
Продаж нерухомості в Ужгороді - одне з основних направлень видів діяльності будівельної компанії "Gazda". Крім видимих переваг будинків компанії, необхідно відзначити ще й ті, які залишаються поза нашою увагою, проте не менш важливі:
1. Монолітно-каркасна система будинків. Вона має високу стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. При такій конструктивній схемі Ви можете планувати внутрішній простір своєї квартири індивідуально, «під себе». Ще на стадії будівництва фірма встановлює перегородки і підводить всі комунікації згідно з вашим планом.
2. Конструкція підлоги. Компанія дбає про комфорт кожного мешканця, тому використовує нові технології звукоізоляції конструкцій.
3. Стіни. Одним з основних заходів по скороченню витрат енергії є підвищення теплозахисту зовнішніх огороджувальних конструкцій житлових будинків. Найбільшу поверхню огороджувальних конструкцій будинку мають зовнішні стіни, тому їх вплив на втрати теплоти будівлею є основним.

"Gazda" піклується як про Ваш комфорт, так і про Ваше здоров'я і гаманець. Для цієї компанії будівництво будинку - це створення комфорту з перших хвилин перебування в ньому.