При виборі меблів покупці керуються основними показниками, такими як якість та відповідність меблів до загального інтер'єру кімнати. Шафи-купе на замовлення – це оптимальний варіант, що дозволяє вирішити одразу ряд питань.

На пам'ять від радянських архітекторів нам лишились квартири з досить економним метражем, де важливим є мало не кожен сантиметр. При виборі меблів габарити часто є причиною покупки чи відмови від неї. Готові меблі не завжди можуть поєднати в собі все, що він них очікується конкретним покупцем.

Виготовлення шафи-купе на замовлення – правильне рішення для тих, хто бажає максимально раціонально використати площу приміщення та отримати стильне доповнення інтер'єру.

Шафи-купе зарекомендували себе, як стильні та функціональні меблі, проте вимоги споживачів щоразу збільшуються. Сьогодні цих якостей часто недостатньо. Тому все більше українців користуються послугою виготовлення меблів за індивідуальними мірками.

При замовленні шафи-купе у спеціалізованій фірмі, клієнт може узгодити кожну деталь майбутнього виробу. Матеріали для виготовлення шаф, зазвичай, стандартні – це каркас з легкої, але міцної тирсоплити і скляні або дзеркальні двері.

Варіації моделей стосуються, в першу чергу, розмірів, щоб така шафа утворювала суцільну лінію від стіни до стіни. Наступний етап – узгодження внутрішньої організації. Саме цей момент є вирішальним в питанні функціональності для кожного окремого випадку.

Залежно від характеру майбутнього начиння шафи, вирішується кількість полиць, ящиків, вішалок і гачків. Наприклад, можна звільнити місце для гладильної дошки чи пилососа, або ж навпаки заповнити простір великою кількістю ящиків, якщо планується там зберігати дрібні речі.

Естетичний фактор полягає у виборі фасадних дверей. Саме цей момент вирізняє шафи-купе з-поміж інших меблів, адже рамок у виборі оформлення немає і можна перетворити звичайну шафу на стильний елемент декору та родзинку кімнати.

Любителі класики обирають лаконічні матові або дзеркальні двері з акуратними декораціями. Проте часто сучасний дизайн кімнати потребує яскравих елементів. Так, на дверях шафи-купе можна розмістити будь-яке зображення типу фотошпалер.

Наша компанія пропонує шафи-купе на замовлення з швидкими термінами роботи та якісним виконанням. Кваліфіковані спеціалісти втілять в реальність найкреативніші забаганки. Більше інформації про наші можливості та переваги дивіться на сайті.