Будинок у нашій свідомості - місце для відпочинку та спілкування, наповнене теплом і затишком. Тут по-особливому спливає час, всі події сприймаються під іншим кутом зору, а проблеми відступають самі собою. Від того, яка обстановка в будинку, залежить настрій людини. Цікаві новинки, що враховують віяння моди та смаки споживачів і роблять красивими і функціональними такі важливі приміщення, як кухня і ванна кімната, представляє компанія "Аквамікс", яка пропонує українським споживачам сантехнічну продукцію відомих фірм-виробників.

У липні-серпні 2011 року в оптовий та роздрібний продаж надійшли нові серії змішувачів відомих європейських брендів VIDIMA і SMART.

• серія «Bі-Стайл» від VIDIMA - сучасні та зручні в експлуатації термостатичні змішувачі для душу і ванни.

• серія «Сева Лайт» від VIDIMA - повна колекція змішувачів для умивальників з донним клапаном або з гігієнічним душем, а також змішувачів для ванни і кухні.

Головною відмінною особливістю і конкурентною перевагою змішувачів серії «Сева Лайт» є функція «Clicк», яка забезпечує зручне для споживача ступінчасте регулювання подачі води і температури!
Дана сучасна функція, яка окрім зручності забезпечує реальну економію витрат води, реалізована в керамічних картриджах 47 мм, виробництва відомої компанії «Ideal Standard».

• серія «Інлайн» від SMART - нова розробка компанії «Smart sant», що відрізняється оригінальним дизайном і доступними цінами.
Маленькі змішувачі серії «Інлайн» укомплектовані керамічними картриджами 35 мм, виробництва відомої фірми Sedal (Іспанія), а також металевими аераторами Neoperl Cascade, що забезпечують рівномірний розподіл води.

Змішувачі для кухні та умивальників поставляються в комплекті з гнучким підведенням G 1/2.

Вибираючи сантехніку Vidima і SMART, ви отримуєте не тільки надійність, але й бездоганний стиль, який привертає увагу ергономічністю, традиційністю та сучасними дизайнерськими рішеннями, широким ціновим діапазоном. Важливою особливістю сантехніки Vidima і SMART є й її простота в установці.