Промислові автоклави мають широке застосування в різних сферах. За допомогою автоклавів можна стерилізувати і пастеризувати овочеві, фруктові, м'ясні, рибні консерви. Купуючи промисловий автоклав в нашій компанії, ви отримуєте повністю готове до роботи обладнання, основною метою якого є стерилізація консервованої продукції в будь-якій упаковці.

Плюсами промислових автоклавів від компанії "УКРПРОМТЕХ - спецсталь" є їх надійність, простота у використанні, а також повна безпека при експлуатації. Крім того, Ви отримуєте високу якість консервації і низький відсоток бракованої продукції, а також швидку окупність придбаного обладнання.

Також купувати у нас вигідно, так як ми є прямими виробниками автоклавів і працюємо без посередників. Наша ціна набагато дешевше, ніж підприємницька, зі всілякими накрутками. По-друге, купуючи автоклав у виробника, ви отримуєте інформативні консультації від фахівців.

Сам процес стерилізації здійснюється за рахунок створення всередині ємності автоклава високої температури і одночасно - високого тиску, який дозволяє не допускати деформації тари за рахунок розширення продукту. Крім цього, в налаштуваннях автоклава присутні кілька режимів стерилізації. Високотемпературні режими обробки консервованої продукції дозволять вам підвищити її якість і збільшити термін зберігання.

Всі види автоклавів від нашої компанії мають автоматичний пульт управління, який забезпечує виконання повного технологічного циклу стерилізації. Після закінчення процесу стерилізації відбувається охолодження продукту, яке може відбуватися різними способами.

У нас Ви зможете купити автоклав промисловий в Україні високої якості за розумною ціною, підібраний саме до Ваших потреб! У нашій компанії Ви можете не тільки придбати автоклави, але і зробити замовлення на виготовлення необхідного устаткування за власними параметрами.