Історія постійно повторюється. Людство з часом повертається до того, що мало колись. Доказом цього слугує нинішня популярність шкіряного взуття.


Ще з давніх давен одним з головних матеріалів для виготовлення сандалів (окрім папірусу в римлян) вважалася шкіра. Спочатку це були примітивні, але практичні речі, які довго носилися та відзначалися стійкістю у критичних ситуаціях. Древні греки використовували шкіру для пошиву взуття не лише через її чудові захисні властивості та комфорт, а ще й через приємний зовнішній вигляд.

Все розвивається, розвиток не оминув і шкіряного взуття. Колишні постоли та мокасини замінили гарненькі чобітки, черевички та босоніжки, а колишня груба та тверда сириця завдяки новим способам обробки перетворилася на тоненьку і приємну на дотик шкіру. В основному взуття змінилось в кращу сторону: воно стало більш витонченими та легшими.

Однією з головних переваг шкіряних черевиків зараз вважається зносостійкість. Шкіра - матеріал універсальний, і здатен пристосовуватись до будь-яких погодних умов. Але це не означає, що такому взуттю не потрібен особливий догляд. Не варто залишати шкіряне взуття брудним, бо пил та бруд містять їдкі речовини, які псують його. Шкіряне взуття треба сушити кожного дня та зволожувати спеціальними кремами та гуталіном. Проте не варто цим зловживати: надмірне зволоження шкіри призводить до виникнення на ній жирних плям, яких дуже важко позбутися. Якщо ви хочете, щоб чобітки/туфлі прослужили вам якомога довше, зберігайте їх на колодках.

Ще однією перевагою шкіри, окрім міцності, є те, що цей матеріал дуже еластичний. Саме це дозволяє взуттю повністю прийняти форму ніг і забезпечити комфорт при носінні. Шкіра не буде згортатись, зсідатись, лопати чи натирати. У шкіряному взутті ногам не буває ні холодно, ні спекотно, адже шкіра «дихає». У взутті зі шкіри ноги майже не пітніють.

Не дивлячись на складнощі у догляді, шкіряне взуття завдяки своїй практичності та зручності було і залишається найпопулярнішим в усьому світі.  Його носять без виключення всі: чоловіки, жінки та діти.


Українські фірми не пасуть задніх у виробництві якісного та красивого шкіряного взуття.  Серед них яскраво виділяється взуттєва майстерня Tuto. Tuto Vzuto виготовляє стильне шкіряне взуття з якісних європейських матеріалів за власним оригінальним та актуальним дизайном. За чотири роки свого існування  Tuto завоювали український ринок та здобули безліч шанувальників як серед роздрібних, так і серед оптових покупців. Та це і не дивно, адже  Tuto Vzuto пропонує взуття відмінної якості в широкому асортименті за доступними цінами. Тут ви можете знайти і  стильні зимові чоботи, і масивні ботильйони, і елегантні жіночі туфлі, і легкі сандалі. Наразі популярність взуття  Tuto Vzuto невпинно зростає.
Tuto має декілька власних взуттєвих магазинів, але загалом орієнтується на оптові продажі.

Купити взуття  Tuto Vzuto оптом ви можете в нашому інтернет-магазині. Зробити замовлення можна онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру.