Синтетичні моторні масла – це мастильні матеріали класу «люкс», основним завданням яких є забезпечення захисту деталей автомобіля від тертя та зносу.

Принцип виробництва синтетичного масла полягає у використанні хімічного синтезу речовин (нафтового походження), що забезпечує максимальну однорідність та молекулярну чистоту продукції. Таке масло добре витримує термічні впливи і перепади кліматичних умов.

Такий тип масла має ряд переваг, що роблять його незамінним атрибутом нормальної роботи мотору автомобіля.

Серед основних якісних показників цього моторного масла можна виділити високу ефективність захисту, гарантію легкого запуску двигуна при низьких температурах, стійкість до перепадів температур, стійкість до окислення та відсутністю нагару на робочих елементах, що суттєво продовжує їх експлуатаційний період. Здатність масла зберігати свої характеристики в умовах низьких температур забезпечує швидке надходження мастила до робочої частини, що суттєво знижує ризик зносу двигуна.

Синтетичні моторні масла мають оптимальну в'язкість та характеризуються низьким рівнем випаровуваності, що дозволяє зменшити витрату масла і заощадити. Посилені термо-окислювальні характеристики сповільнюють процес старіння масла при взаємодії з киснем. А стабільність в'язко-температурних показників забезпечує мінімальне утворення відкладень. За умови постійного використання ці масла здатні забезпечити якісну роботу двигуна на довгі роки.

Ще однією перевагою синтетичного масла є його здатність до збереження енергії, що не є характерним для інших видів моторного масла (мінеральні, напівсинтетичні).

Покупець може самостійно визначити енергозберігаючу продукцію, ознайомившись з упаковкою масла. Синтетичні масла, що характеризуються енергозберігаючими властивостями позначаються «ЄС» (Energy Conserving). Зазвичай, така позначка знаходиться біля позначення API. Зустрічаються також варіації позначки FE, або Fuel Economy, що також означають економічне використання палива.

Для правильного вибору масла потрібно враховувати не тільки його природу, а й відповідність продукту до марки авто, часто і моделі, стану двигуна, типу палива, умов експлуатації автомобіля. Не слід також забувати про регулярну заміну масла, при нормальних умовах роботи двигуна таку заміну слід проводити через кожні 5 тисяч кілометрів пробігу.

Дізнайтесь більше про переваги використання синтетичного моторного масла для свого авто. А також замовляйте якісну, сертифіковану продукцію за розумною ціною на нашому сайті.